Başkan Dündar, Orucunu Personeliyle Açtı

Yazar Mestem Atık Yönetimi Kategori: Bursa Yorum Yok

Osmangazi Belediyesi’nin geleneksel aile iftarı Sukaypark Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Belediye personelinin aileleriyle birlikte yer aldığı iftara ailesiyle birlikte katılan Başkan Mustafa Dündar, “Ramazan Ayı, rahmet, bereket, mağfiret ve kurtuluş ayıdır. Her sene olduğu gibi bu sene da iftar sofrasında bu duygularla buluştuk. Herkesin Ramazan ayını tebrik ediyorum” dedi.

Başkan Dündar, “Dolayısıyla bizler, Türkiye’nin en büyük ailelerinden birisiyiz. Birlik, beraberlik, dayanışma ve paylaşma duygularının en yoğun yaşandığı bu ayda, bizler de Osmangazi ailesi olarak iftar sofrasında bir araya gelerek oruçlarımızı birlikte açıyoruz. Bu akşam buraya katılan bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Sizler bizim mesai arkadaşlarımızsınız. Hepimizin görevi, Osmangazi’de yaşayan vatandaşlarımıza hizmetin en güzelini, en kalitelisini en tez şekilde götürmek. Hepimiz Osmangazi ve Bursa için hizmet üretiyoruz. Hayatın her sahasında her anında vatandaşlarımızla birlikteyiz. Vatandaşlarımız için doğumdan ölüme ve merkezden en uç noktaya kadar hizmet üretiyoruz. Ayrıca de o kadar hizmetler üretiyoruz oysa, sizlerin bu başarılı çalışmaları çoğu belediyeye de örnek oluyor” dedi.

Yaklaşık 2 bin civarında personeli olan Osmangazi’nin büyük ve enerjik bir aile olduğuna vurgu yapan Başkan Dündar, “Ilk Olarak ben edinmek üzere, vatandaşımızın sorununu kendi sorunumuzmuş gibi çözmek en esas görevimiz. Onların talep ve istekleri bizler için birer emir. Fazla şükür belediye olarak son derece kurumsal bir yapıya sahibiz ve sizlerin doğruca vatandaşlarımıza hizmet noktasında öyle fazla sorun yaşamıyoruz. Yapılan işlere bakıldığı zaman, herkes birbirinden bağımsız koskocoman projelere imza attık, atmaya devam ediyoruz. Yol, su, kanalizasyon ve asfalt gibi alışılmış belediyecilik hizmetleri, sizlerin bir uçtan bir uca rutine döndü. Bugün Bursa’nın yok, Türkiye’nin, dünyanın en büyük projelerini başarıyla hayata geçiren zinde bir Osmangazi var. Bu başarıdaki en büyük pay da siz çalışanlarımızın, mesai arkadaşlarımızın. Ben, el ele, gönül gönüle verip Osmangazi’yi geleceğe taşımak için alın yazısı birliği yaptığımız tüm personelime teşekkür ediyorum. Allah, birlik ve birliktelik içerisinde daha nice Ramazanlara ve bayramlara kavuşmayı nasip etsin” diye konuştu.