Karacabey’de dönüşüm seferberliği sürüyor

Yazar Mestem Atık Yönetimi Kategori: Bursa Haber Yorum Yok
Karacabey’de mutasyon seferberliği sürüyor

(Fotoğraflı)

Yasin Belirgin
BURSA (İHA) – Karacabey’de, ilçe merkezi ve kırsaldaki yürütülmekte olan bakım ve yenileme çalışmaları tüm hızıyla sürüyor.
Mahallelerdeki çalışmaları yakından inceleyen Karacabey Belediye Başkanı Ali Özkan, “İmkanlar kapsamında tüm mahallelerimize ekiplerimizi yolluyoruz. Öncelik gerektiren bakımları belirledikten daha sonra tamamlanması için de bağlılıkla çalışıyoruz. Hem Büyükşehir, keza de Karacabey Belediyesi olarak, var gücümüzle çalışırken, hayat standartlarını sağlamlaştırmak ve vatandaşlarımızın modern bir ortamda yaşamalarını karşılamak için gayret sürdürüyoruz. Yolağazı Mahallesi Muhtarlık binası eskiden ikinci kattaydı. Mahallede yaşayan yaşlılar için az daha bir eziyete dönüşüyordu. Ama artık zemin katta hizmet verecek. Gönü Mahallesindeki düğün salonunda devam eden çatı tamiratı ve temizleme tesisinin bakım ve onarım çalışmalarını devam ediyor” dedi.
Yenikaraağaç’ta köy muhtarı ve mahalle sakinleri ile de bir araya gelen Başkan Özkan, yanına gelen bir çocuğa da oyuncak ve Karacabey Birlikspor forması hediye etti. Başkan Özkan’ın burada yaptığı incelemelerde, iş merkezi niteliğinde köye kazandırılan dükkanların yer aldığı kompleks dolaşıldı. Özkan, içerisinde kahvehane, berber salonu, market ve marangozun faaliyet gösterdiği binadaki son dokunuşlarında yapıldığını söyledi.
Mahalleleri bir bir dolaşarak çalışmaları inceleyen Özkan’a vatandaşlar da teşekkürlerini iletti.
(YK-AÇ)

03.06.2017 14:22:43 TSI
NNNN