İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  2022 Hazır Konteyner Tuvalet Wc Kiralama Fiyatları

  Mobil Hizmetler

  2022 Hazır Konteyner Tuvalet Wc Kiralama Fiyatları

  Mobil tuvalet ve konteyner tuvalet seçeneklerinin de dâhil olduğu hazır portatif wc kabinler, çeşitli boyut ve şekillerde olup çok çeşitli isimlerle adlandırılır. Mestem portatif kabinler, müşterinin tam ihtiyaç ve özelliklerine göre kolayca özelleştirilebilir. Ankara, Kahramanmaraş, Şanlıurfa gibi şehirlere de hizmet verdiğimiz bu portatif wc kabinleri, dayanıklılığı ve kullanım esnekliği ile bilinir. Çoğunlukla, en kaliteli portatif kabinler uzun süre dayanabilir ve kalıcı ofis yapısı olarak sabitlenebilir.

  Mobil Tuvalet Kiralama Fiyatları 2022

  Mestem hazır konteyner tuvalet wc kiralama 2022 hizmetleri,  depo, villa, mağaza, otel, kamp, ​​ofis ortamları için ideal geçici ve kalıcı çözümler sunar. Son kullanıcı gereksinimlerine göre özelleştirilebilen verimli, düşük maliyetli tasarımlarla hizmet verir.

  • Montajı ve taşıması kolaydır. Çerçeve yapısı güçlü ve güvenilirdir.
  • Birçok modüler ünite daha fazla alan yaratmak için istiflenebilir ve birbirine bağlanabilir.
  • Mestem ürünlerinin içi temizdir.
  • Sıhhi tesisat ve teller panelin içine gizlenmiştir.

  Portatif Konteyner Tuvalet Ürünleri

  Portatif kabinlerin avantajları bunlarla da sınırlı değildir. Bu wc konteyner kabinleri, bir ofis veya evin mesafesi içinde veya dışında bir yerden başka bir yere kolayca yerleştirilebilir ve taşınabilir. Taşıma ve değiştirme amacı için çok daha az uğraş gerektirir. Seyrek alanın etkin kullanımı için yardımcı olur ve yerleşim yerlerinden uzakta bulunan ofisler ve prefabrik yapılar için işlevseldir.

  Mobil Tuvalet Kullanım Alanları

  İnşaat sitelerinde, şantiyelerde seyyar kabinler, şantiye çalışanlarının ihtiyaçlarını giderme alanı olarak hizmet vermektedir. Bu kabinin önemli kullanımlarından biri de bir yerden başka bir yere kolaylıkla taşınabilir olmasıdır. Firmanızın mobil tuvalete ihtiyacı varsa veya mevcut çalışma alanını genişletmek istiyorsanız, bu taşınabilir wc kabinleri ile ofis alanını verimli bir şekilde genişletmek mümkündür. Portatif wc kabinleri, birçok okul ve kolej için yarı kalıcı mobil tuvaletler olarak da eklenebilir.

  Mobil tuvaletler ve konteyner tuvaletler, misafirleriniz için erişilebilir bir wc sağlayabileceğiniz kamp alanları gibi konaklamalar için idealdir. Ya da dayanıklılığı artırmak için kaliteden ödün vererek inşaat ekipleri için geçici şantiye tuvaletleri olarak bir şantiyeye yerleştirilebilirler. Son olarak güvenli tasarımıyla, erişilebilir duş veya tuvaletler için kamp alanları gibi dışarıda kullanım için daha dayanıklıdırlar.

  Fiyatlar istenilen süre ve kişi sayısına göre değiştiği için uygun teklifi almak için iletişim yoluyla en uygun teklifi alabilirsiniz.

  Yorum Yap