İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  2022 Karavan Tuvalet Fiyatları

  Karavan Hizmetler

  Tuvaletler hayatın olağan akışı içinde mutlaka her yerde olmalıdır. Evlerin, işyerlerinin, işletmelerin ve diğer bütün yaşam alanlarının en önemli alanlarından birisi tuvaletlerdir. Bunun nedeni insan yaşamının en temel gereksinimlerinden birisine cevap vermeleri ve bu gereksinimin insanın bulunduğu her yerde devam etmesidir. Firma olarak bizler de karavan tuvalet hizmetimizle açık hava organizasyonlarınız ve toplu etkinlikleriniz için çözüm üretiyoruz. Mobil tuvalet uygulamalarımızla her nerede olursanız olun modern bir tuvalete sahip olmanızı sağlıyoruz.

  2022 yılı karavan tuvalet fiyatları en çok merak edilenlerden birisi olsa da fiyattan önce bu tuvaletlerin işlevselliklerini göz önünde bulundurmak, hizmet kalitesine odaklanmak gerekmektedir. Aksi taktirde sadece ucuz olduğu için tercih edeceğiniz uygulamalar organizasyonlarınızın mahvolmasına, misafirlerinize karşı büyük bir mahcubiyet durmanıza ve markanızın, imajınızın itibar kaybına uğramasına neden olabilir. Bu nedenle çekme karavan tuvalet tercihi yaparken alanında uzman bir firmadan, tam donanımlı hizmet almayı tercih etmeniz gerekir.

  Karavan Duş ve Tuvalet Kullanım Alanları

  Karavan portatif tuvalet sistemlerinin kullanım alanları oldukça geniştir. Açık havada düzenleyeceğiniz düğünlerde, açılış törenlerinde, toplu yemek organizasyonlarında, mitinglerde, yürüyüş organizasyonlarında karavan tuvalet kiralama yöntemini seçebilirsiniz.

  Benzer şekilde geçici olarak herhangi bir sabit tuvalete erişim imkanının olmadığı alanlarda çalışırken personellerinizin ve misafirlerinizin tuvalet ihtiyaçlarını gidermek için karavan tuvalet kiralayabilirsiniz. Mesela bir yönetmen olarak ekibinizle dağ başında gerçekleştireceğiniz çekimlerde mutlaka tuvalet ihtiyacınız olacaktır. Hatta banyo ihtiyacınız da olacaktır. Bu durumda firmamızdan karavan duş ve tuvalet kiralama desteği alarak çözüm üretebilir, ihtiyacınız süresince rahat edebilirsiniz. Üstelik bunu en uygun fiyatlarla yapabilirsiniz.

  İhtiyaca Uygun Tuvalet Karavan Kiralama

  Tuvalet karavan kiralama fiyatlarını etkileyen en temel unsur karavan tuvalet özellikleri ve sayısıdır. Karavan tuvalet sayısına karar verirken kullanacak kişi sayısını, etkinliğinizin ne kadar süreceğini, yemek ve içecek servisinizin olup olmayacağını, olacaksa hangi yoğunlukta olacağını göz önünde bulundurmalısınız.

  Her 50 misafir için bir tuvalet ve 6 saat kullanım süresi üzerinden hesaplama yaparak kaç adet karavan tuvalete ihtiyacınız olduğunu netleştirebilirsiniz. Dilerseniz çağrı merkezimizi arayarak detayları paylaşabilir, ekiplerimizle ihtiyaçlarınıza en uygun çözüme karar verebilirsiniz. Tercihinize sunduğumuz karavan tuvaletlerimizde erkek ve kadın bölümleri ayrı ayrı olup her ikisinde de 2’şer tuvalet bulunmaktadır. Erkekler bölümüne 1 pisuvar, 1 aynalı lavabo ve 1 klima yer almaktadır.

  Kadınlar bölümünde 2 lavabolu ayna, 1 klima yer almaktadır. 2 buçuk ton temiz su tankı, 2 buçuk ton atık su tankı ile hijyenik ve konforlu bir kullanım vaat edilmektedir.

  Yorum Yap