AFYONKARAHİSAR MOBİL TUVALET


Mobil tuvaletler, konteyner ve karavan tuvaletler ihtiyaç duyulan her yerde hiçbir sorun olmadan hijyenik şekilde tuvalet ihtiyaçlarınızı karşılamak üzere hizmet vermektedir. Tuvalet bulunmayan alanlarda yapılacak aktivitelerde en büyük sorundur. Afyonkarahisar mobil tuvalet hizmetlerimizle ihtiyaç duyulan her yerde hijyen kurallarına uygun tuvalet olanağı sağlıyoruz.

İnsanların en büyük hemen hemen günde en az 1 – 2 kez ihtiyaç duyduğu temel konulardan birisi tuvaletlerdir. Günümüzde tuvaletler evlerin içerisinde bulunurken, yakın tarihe kadar tuvaletler evlerin dışlarında yer almaktaydı. Ev inşaatı başlamadan önce tuvaletlerin yerleri belirlenerek önce tuvaletler yapılırdı. Çünkü tuvaletler insanlar için öncelikli ihtiyaçlar arasında yer almaktadır.

Seyyar Tuvaletler Nasıl Yapılır?

Seyyar tuvaletler yaşam alanlarında kullanılan tuvalet konforunu sağlamak üzere özel olarak tasarlanan karavanlara uygulanmaktadır. Afyonkarahisar karavan tuvalet tasarımlarımızda yaşam alanlarından daha konforlu tuvalet sistemlerimiz bulunmaktadır.

Karavan tasarımı tuvaletlerimizde elektrik, sıcak su, lavabo, el kurutma makinesi, klasik veya modern tarzda tuvalet olanaklarımız mevcuttur. Müşterilerimizin tuvalet kullanımından ihtiyaç duyacakları tüm detaylar karavan tuvaletlerimizde düşünülerek gereken konfor sağlanmıştır. Karavan altlarına yerleştirilen özel atık depolama alanları bulunmaktadır.

Mobil Tuvalet Kiralama

Tuvalet bulunmayan her yerde mobil tuvalet kiralanarak hijyenik ortamlar sağlanabilir. Aktivite düzenlenecek alanda yeni bir tuvalet inşa etmek birçok sorunu ortaya çıkartabilir. Bu sorunlar arasında tuvalet yerinin belirlenmesi, atık için kuyu kazılması, üzerine tuvaletin kurulması ve en önemlisi de gereken suyun bulunmasıdır. Tüm bu uğraşlar yerine Afyonkarahisar tuvalet kiralama hizmetlerimizle istenilen zamanda ve istenilen yerde hiçbir kurulum veya su sorunu yaşanmadan temiz mobil tuvaletlerimizi tercih edebilirsiniz.

Mobil Tuvalet Avantajı

Mobil tuvaletlerin kurulum gibi bir sorunu yoktur. Afyonkarahisar seyyar tuvalet olanaklarımızla birçok alanda zahmetsizce hijyenik tuvalet kullanabilirsiniz.

Mobil tuvaletlerimiz;

  • Konser alanlarında
  • Tanıtım etkinliklerinde
  • Film setlerinde
  • Özel kutlama alanlarında
  • Açılışlarda

Kırsal alanlarda kına, nişan, düğün ve panayır organizasyonlarında kullanıma uygundur. Mobil tuvaletlerimiz müşterilerimizin ihtiyacı olan tüm özelliklere sahiptir. Özel tasarım karavanlarda ses yalıtım, sıcak su, askılık ve sağlıklı havalandırma sistemleri bulunmaktadır. Ülkemizin her yerine mobil tuvaletlerimiz ile en kaliteli ve hijyenik hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.