ANTALYA MOBİL TUVALET

Mobil tuvaletlerin geliştirilmesi insanların en ıssız yerlerde etkinlik düzenlemelerine olanak sağlamıştır. Antalya mobil tuvalet hizmetlerimiz ile birçok etkinliğinizde uzun süre konforlu bir çalışma ortamı oluşturuyoruz. Her insan günde en az 2-3 kez tuvalet kullanma ihtiyacı hisseder. Bazı projeler hazırlanırken medeniyetten uzak noktalara gitmeyi gerektirebilir. Böle bir organizasyonda en fazla ihtiyaç duyulacak yerlerden birisi tuvalettir.

Tarihten günümüze kadar insanların yerleşim yaptıkları yerlerde ilk olarak tesis ettikleri yapılar tuvaletler olmuştur. Çünkü insanlar aç, susuz ve yıkanmadan 2-3 gün kalabilir fakat tuvalet ihtiyacını karşılamadan bu kadar uzun süre dayanması mümkün değildir. Bu sebeple hayatımızda olmazsa olmaz ihtiyaçların başında tuvaletler gelmektedir. Boyutları ve ağırlıklarına göre nispeten daha kolaylıkla hareket ettirilip konumlandırılabilmelerini sağlamak için mobil tuvalet seçenekleri öne çıkar.

Mobil Tuvalet Nedir? (Prefabrik WC)

Mobil tuvaletler özel olarak aynı ev ortamında bulunan tuvaletler şeklinde tasarlanmış hareket edebilen tuvaletlerdir. Antalya karavan tuvalet hizmetlerimizde özel tasarım konforlu tuvaletler ile birçok organizasyonda çözüm ortağınız oluyoruz. Karavan olarak tasarlanan tuvaletleri istenilen her yerde kullanmak mümkündür.

Antalya seyyar tuvalet ihtiyaçlarınızda hiçbir kurulum veya ekstra bir çalışma gerektirmeden özel haznelere sahip hijyenik tuvaletlerimizle hizmetinizdeyiz. Sahip olduğumuz özel tasarım tuvaletlerde ihtiyaç duyabileceğiniz tüm ihtiyaçlarınız düşünülerek hizmet sağlanmaktadır.

Tuvaletlerimizde alaturka ve alafrangan seçenekleri, lavabo, el kurutma sistemleri, temizlik malzemeleri ve ayna gibi en ufak ihtiyaçlarınız dahi düşünülmüştür. Rahatlık ve sağlık ve güvenlik yönetmeliklerine uymak için tuvalette koku giderme sistemi olduğundan emin olmak isteyeceksiniz. Bunun yanında bol miktarda sık değiştirilen tuvalet kağıdının yanı sıra sabun gibi sarf malzemelerinin de olması gerekir. Mobil tuvaletlerimizde elektrik ve sıcak su dahi bulunmakta olup müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil tuvalet kullanımı temizlik ve hijyenik bir ihtiyaç ortamı sağladığı için kısa veya uzun süreli proje ve organizasyonlarda tercih edilmektedir. Mobil tuvaletler özel olarak tasarlandığı için maliyetleri de oldukça yüksektir. Bu sebeple mobil tuvalet ihtiyaçlarında en uygun kullanım yöntemi kiralama seçeneğidir.

Antalya tuvalet kiralama hizmetlerimiz ile;

  • Film seti
  • Festival
  • Tanıtım
  • Konser alanı
  • Kır düğünü

Gibi birçok organizasyonda bizlere ulaşarak mobil tuvalet hizmetlerimizi değerlendirebilirsiniz.

Neden Mobil Prefabrik Tuvalet?

Kısa veya birkaç günlük organizasyon alanında tuvalet bulunmayan bir yerdeyseniz tuvalet inşa etmek yerine mobil tuvaletleri kiralayabilirsiniz. Mobil tuvalet kiralama hizmetlerimize ülkemizin her yerinden bir telefonla ulaşarak kesintisiz ve kaliteli hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.