AYDIN MOBİL TUVALET

Tuvalet her insanın ihtiyaç duyduğu yerler arasındadır. Bulunduğumuz her yerde tuvalet bulmak sorun olabilir. Özellikle açık alanlarda düzenlenen organizasyonlarda tuvalet bulunmaması başlı başına bir sorundur. Aydın mobil tuvalet hizmetlerimizi tercih ederek her türlü açık hava organizasyonunuzda yüksük konforlu tuvaletleri kullanma fırsatı bulabilirsiniz.

Mobil tuvalet hizmetimizi her türlü arazi ve hava koşulunda kolaylıkla kullanabilirsiniz. Mobil tuvaletlerin kullanılabilmesi için özel bir çaba harcamaya gerek yoktur. Karavan tarzı tasarımı ile organizasyon düzenlenmek istenen her yerde kolayca yerleştirilerek hijyenik tuvalet ortamları oluşturulabilir.

Seyyar Tuvalet Konsepti

Karavan sistemleri kullanılarak tasarladığımız seyyar tuvaletlerin kurulum veya yer bulmak gibi bir sorunu yoktur. Aydın seyyar tuvalet sistemlerimizde güneş enerjisi sistemleri ile sıcak su ve elektrik olanakları bulunmaktadır. Seyyar tuvaletlerimizde hijyen konusuna ayrıca önem verilmiştir. Seyyar tuvaletler su kesintisi olmadan ve hiçbir şekilde koku oluşmadan kullanılmaktadır. Seyyar tuvaletlerde bulunan özel atık depolama alanları ve yüksek kapasiteli havalandırma sistemleri sağlık açısından uygun koşulları sağlamaktadır.

Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil tuvaletlerin en büyük avantajı istenilen her yere götürülebilmesidir. Açık alanlarda belirli süre zarfında düzenlenecek aktivite ve organizasyonlar için yeni tuvaletler yapmak yerine mobil tuvalet kiralama hizmetlerimizden yararlanmak hem hijyenik hem de ekonomik bir tercih olmaktadır.

Aydın tuvalet kiralama hizmetlerimizi tercih edebileceğiniz etkinlik ve organizasyonlar arasında;

  • Festival organizasyonları
  • Konser alanları
  • Film çekim setleri
  • Şenlik ve eğlence alanları

Doğa ile iç içe yapılan sportif, eğlence ve düğün gibi yoğun katılımcı bulunan organizasyonlarda mobil tuvaletlerimizi kiralayarak tuvalet ihtiyaçlarınızı sorun olmaktan çıkartabilirsiniz.

Mobil Tuvalet Kullanım Avantajı

Sahip olduğumuz mobil tuvaletler karavan gibi istenilen her yere götürülmesi bakımından her türlü etkinlikte kullanım avantajı sağlamaktadır. Aydın karavan tuvalet hizmetlerimiz etkinlik düzenlenecek alanlarda hijyenik bir ortam sağlamaktadır. Özel tasarlanan karavan tuvaletlerimizde ses ve ısı yalıtımı bulunduğu için her türlü hava koşulunda kullanılma özelliğine sahiptir. Karavan tuvalet üzerinde bulunan güneş enerjisi sistemi ve geniş su depoları sayesinde sıcak su olanağı vardır. Mobil tuvaletlerimiz ev ortamını aratmayan konfora sahiptir.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.