BARTIN MOBİL TUVALET

Sağlıklı yaşamın gereklerinden biri olan tuvaletler, her zaman için insanoğlunun ihtiyacı haline gelmiştir. Özellikle tuvaletin olmadığı yerlerde bu konuda insanlar sıkıntı yaşamıştır. Kalabalık insan topluluklarının bir arada bulunduğu şenlik, konferans ve benzeri organizasyonlarda, tuvaletin olmaması, organizasyonun sonu anlamına gelmektedir. Büyük organizasyonlarda seyyar özelliğe sahip tuvaletler organizasyonun başarılı olmasında önemli rol oynamıştır. Bartın karavan tuvalet, Bartınlılar için en iyi çözüm seçeneğidir.

Çözüm Seyyar Tuvalet

Bütün insanların ortak ihtiyacı olan tuvalet, zorunlu biyolojik ihtiyaçlardan biridir. Büyük organizasyonlarda sorun teşkil eden bu ihtiyaç, Bartın seyyar tuvalet ile çözülmektedir. Firmamız, bu kategoride hijyenik özelliklere sahip özel tasarımlı tuvaletleri, istediğiniz zaman istediğiniz adrese getirmektedir. Kiralık özelliklere sahip tuvaletler, satın alma ve tuvalet inşa etme derdine son vermektedir. Kullanışlı, pratik ve lüks özelliğe sahip olmasının yanı sıra uygun fiyatlara kiraya verilmesi, bu hizmete olan talebi artırmıştır.

Temiz Sağlıklı ve Kullanışlı

Su tesisatı bağlanabilen ve su deposu ve logar sistemine sahip tasarımlarımız, normal tuvaletten hiç bir farkı yoktur.

Bartın Tuvalet kiralama sektörüne özel mobil araçlarımızın genel özellikleri şu şekildedir:

  • Tuvaletlerde en önemli konulardan biri kilitlenebilir kapılardır. Firmamızın tuvaletleri pvc kapılıdır ve nemli ortamlara dayanıklı özelliklere sahiptir.
  • Tuvaletlerin iç kısmında özel su tesisatı bulunmaktadır ve suyu kullanmanız için gerekli bütün tertibat mevcuttur.
  • Logar sistemi ve su tesisatı sağlıklı bir şekilde kullanılmaktadır. Logar sistemi tıkanmaz ve uzun süre rahatlıkla kullanılabilir.
  • İç kısmı kolaylıkla temizlenir ve neme karşı maksimum dayanıklı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Kısacası mobil araçlarımızda aradığınız her şey mevcuttur. Lovabo, el sabunu ve ayna gibi gerekli olan bölümler de bulunmaktadır.

Kiralama İşlemi Nasıl Olur?

Kiralama işlemi için canlı destek hattımızı ziyaret edebilirsiniz. Firmamız talepleriniz doğrultusunda Bartın mobil tuvalet ihtiyacınızı gidermektedir. Kiralama fiyatları, kiralama gün sayısına göre değişiklik göstermektedir. Kiralama gün sayısı ve kiralama ücreti çarpılarak fiyatlandırma işlemi gerçekleşmektedir. Hizmet kalitesini ön plana çıkaran firmamız, zorunlu bir ihtiyaç olan tuvalet ihtiyacını, lüks ve konforlu mobil araçlarla çözüme kavuşturmaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.