BAYBURT MOBİL TUVALET

Psikolojik açıdan ve beden sağlığı açısından önemli olan tuvalet ihtiyacı, insanoğlunun en önemli ihtiyacıdır. Evlerde, iş yerlerinde, spor salonlarında kısacası insanın yaşadığı bütün mekanlarda tuvalet önemlidir. Ancak bazı mekanlarda tuvalet bulunmaz. Sahalarda, açık hava toplantı mekanlarında, kırda ve piknik alanlarında tuvaletlerin bulunmaması, Bayburt’ta ve diğer illerde yapılan organizasyonlarda ciddi sorun meydana getirmektedir. Bayburt mobil tuvalet sektöründe tercih edilen mobil araçlarımız, her zaman için çözüm üretmektedir.

Çözüm Nedir?

Tuvaletin bulunmadığı mekanlarda çözüm seyyar tuvalettir. Firmamızın uzmanlık alanına giren bu tasarımlar, bir yerden bir yere kolaylıkla taşınmaktadır ve kurulum problemi yaşamamaktadır. Tekerlekli özelliğe sahip karavan tipi tuvaletlerimiz, lüks ve konforlu özelliklere sahiptir. Lavabolu olan, su ile temizlenmek için özel su tesisatına sahip bu tasarımlar, kanalizasyon sistemine sahiptir. Koku oluşumunu engelleyen havalandırma sistemi sayesinde kötü koku oluşumu önlenmektedir.

Profesyonel Mobil Çözüm

Karavan tipi araçlarımız, kurulum problemini tam anlamıyla ortadan kaldırıyor. İstediğiniz yere mobil aracımız park edebilir. Bayburt karavan tuvalet seyyar çözüm seçenekleri bir telefon kadar yakın. Bayburt’ta düzenlenen organizasyonlar için bizi aramanız yeterlidir.

Temizlenebilir özelliklere sahip tasarımlarımız pvc özelliğine sahip olması nedeniyle koku veya çürüme meydana gelmemektedir.

Taşınabilir Olması En Büyük Avantaj

Seyyar özelliğe sahip karavan tipi tuvaletler, kamyonet üzerine kurulu olması nedeniyle istenilen noktaya taşınabilir. Taşınabilirlik konusunda en pratik ürün karavan tipi seyyar tuvaletlerdir. Diğer tasarımlarımız da kolaylıkla taşınmaktadır. Bayburt seyyar tuvalet kategorisinde tasarlanan bu ürün seçenekleri, aradığınız kaliteli özellikleri bir araya getirmektedir.

Mobil Araçlarımız Her Zaman Bakımlıdır

Firmamız, kiraya verdiği tuvaletleri inceledikten sonra teslim etmektedir.

Bakım işleminde;

  • Musluklar,
  • Su deposu,
  • Klozet su sistemi
  • Havalandırma,
  • Kapı sistemi
  • Lavabo
  • Logar sistemi ve diğer bölümler tek tek incelenmektedir.

Gerekli tamir, bakım ve onarım işlemleri profesyonel elemanlarımız tarafından yapılmaktadır.

Ev konforunda ihtiyaç gidermeniz için özel tasarlanan mobil tarzı tuvaletlerimiz, büyük şenliklerde ve konserlerde rahat etmenizi sağlamaktadır. Bayburt tuvalet kiralama, şenliklerde ve açık havada düzenlenen organizasyonlarda aradığınız çözümü sunuyor. Bu konuda bizimle irtibata geçmeden karar vermeyin. Misafir memnuniyetini yüzde yüz sağlayan araçlarımız her zaman için emrinizdedir.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.