BURDUR MOBİL TUVALET

Mobil yani seyyar özelliklere sahip tuvaletler, tuvaletin olmadığı mekanlarda ve organizasyonlarda imdada yetişmektedir. Konferans, toplantı ve şenlik organizasyonlarının başarılı bir şekilde noktalanması için en önemli konu tuvaletlerdir. Burdur tuvalet kiralama, diğer seçeneklere nazaran daha ekonomiktir.

Firmamızın seyyar seçenekleri sayesinde, tuvaletle ilgili problem yaşamazsınız. Sosyal ve ekonomik hayatın en önemli ihtiyaçlarından biri olan tuvalet ihtiyacı, Burdur mobil tuvalet seçenekleriyle sorunsuz bir şekilde giderilmektedir. Karavan sistemine sahip olan tuvaletlerimiz kurulum problemi olmayan pratik tasarımlardır.

7/24 Mobil Tuvalet

Hizmet kalitesini güncel bir şekilde çözmeye devam eden firmamız, haftanın yedi günü hizmet vermektedir. Hafta sonunda veya tatil günlerinde gerçekleştirilen organizasyonlarda mobil tuvalet hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Burdur karavan tuvalet filomuz, wc konusunda aradığınız en etkili çözüm seçeneklerinden biridir.

Organizasyonlarda Etkili Çözüm

İnsanların toplandığı alanlarda zorunlu ihtiyaç listesinin başında yer alan tuvalet-lavabo ihtiyacı, firmamızın profesyonel araçlarıyla çözüme kavuşuyor.

Şirketimiz;

  • Kır düğünleri,
  • Piknik organizasyonları,
  • Konserler,
  • Konferanslar ve benzeri birçok organizasyon için araç temin etmektedir.

Mobil özelliğe sahip karavan tuvaletlere ihtiyaç duymaktadır. Burdur seyyar tuvalet, istediğiniz adrese kısa sürede geliyor.

Araçlarımız Her Zaman Göreve Hazır

Karavan tipi araçlarımız, istediğiniz zaman organizasyonda görev almaktadır. En uygun noktaya park edilen karavanlar, kokunun yayılmasını önlemektedir. Taharet için gerekli bütün teşkilat bulunmaktadır. Havalandırma, lavabo ve kilitlenebilir pvc kapı tasarımlarımız özeldir. Temizlenebilir özelliğin yanı sıra yıkanabilir olması da tuvaletlerin hijyenik bir şekilde kullanılmasında önemli rol oynamaktadır. Temizlik konusunda her hangi bir problem yaşanmamaktadır.

Tatillerde, hafta sonunda ve bayramlarda, mobil araçlarımız görev almaktadır. Pratik özelliğe sahip mobil araçlarla tuvaletle ilgili problemler tam anlamıyla çözüme kavuşuyor.

Sağlık Açısından Önemli

Toplum sağlığını doğrudan etkileyen en önemli konu kuşkusuz temizliktir. Çevremizin temiz olması, vücudumuzun temiz olması ve yaşadığımız alanın temiz olması, sağlığımız için önemlidir. Tuvaletlerin temizliği de sağlık açısından önemli rol oynamaktadır. Havalandırma imkanı olmayan, tıkanan ve koku yayan tuvaletler, toplum sağlığını tehdit etmektedir. Mobil tuvaletlerimizin en temel özelliği, sağlıklı kullanım özelliğine sahip olmasıdır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.