ÇANKIRI MOBİL TUVALET

İnsanlar yaşadığı mekanlarda mutlu olması, temel ihtiyaçlarının en iyi şekilde karşılanmasına bağlıdır. Apartmanlar, evler ve benzeri birçok mekan, tuvalet olmadan kullanılamaz. Spor tesisleri, oteller, otobüs terminalleri, camiler ve kısacası bütün yaşanabilir mekanların ilk önemli sorunu WC sorunudur. Çankırı mobil tuvalet, wc olmayan bütün mekanlarda en kolay çözümdür.

Açık Hava Organizasyonlarında Kesin Çözüm

Günümüzde açık havada ve tuvaleti olmayan yerlerde gerçekleştirilen organizasyonlarda ‘seyyar tuvalet’ seçeneği tercih edilmektedir. Bu seçeneğin lüks, konforlu ve kullanışlı olması, misafirinizin memnun olmasında önemli rol oynamaktadır. Çankırı karavan tuvalet, kendinizi evinizde hissettirecektir. Türkiye’nin bütün illerine hizmet veren şirketimiz, kendinizi evinizde hissetmeniz için elinden geleni yapmaktadır.

Kalite Konfor ve Kullanışlı Özellikler Bir Arada

Mobil tarzı tuvaletlerin kullanım kalitesi, misafir memnuniyetini beraberinde getirecektir.

Firmamızın kalite bakımından birinci sınıf özelliğe sahip Çankırı seyyar tuvalet araçlarımızın genel özellikleri şu şekilde sıralanabilir:

  • Havalandırma sistemi bulunmaktadır.
  • Su tesisat sistemi bulunmaktadır.
  • Geniş kullanım alanına sahiptir.
  • Işıklandırma sistemine sahiptir.

Pvc kapılar, paslanma ve çürüme gibi problemlere neden olmaz. Kilitlenebilir özelliğe sahip bu kapılarda açma-kapama sorunu yaşanmamaktadır.

Bir Telefon Kadar Yakın

Kısa süreli tuvalet teşkilatının gerektiği bütün alanlarda hizmet veren firmamız, bir telefonunuzla adresinize geliyor. Mobil tuvaletlerimiz sayesinde, sağlıklı ve temiz bir şekilde wc ihtiyacını ortadan kaldırmış olacaksınız. Sıradan veya kullanım problemine neden olan derme çatma tasarımlar, misafirlerinizin isyan etmesine neden olur.

Su ve Kanalizasyon Sistemi Profesyonel

Mobil tuvaletlerimizde bu gibi sorunlar yaşanmamaktadır. Su deposu logar sistemi, doldur-boşalt özelliğine sahiptir. Bu özellik sayesinde kullanım problemi yaşanmamaktadır. Lüks ve konforlu tuvaletlerde tıkanma, koku ve benzeri problemler yaşanmamaktadır. Çankırı tuvalet kiralama, kalabalık organizasyonlarda kesin çözümdür.

Her Şey Düşünüldü

Su tesisatı düzenli bir şekilde kontrol edilen tasarımlarımızda, gerekli tamirat ve bakım işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Lavabo sistemine sahip karavanlarımız, ev konforunda hizmet vermektedir. Lavabolarda gerekli olan temizlik maddeleri bulunmaktadır. Ayrıca lavabolar için gerekli olan ayna teşkilatı da unutulmadı. Kısacası firmamız her şeyi düşündü.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.