ERZURUM MOBİL TUVALET

Avrupa tuvaleti İslam dünyasından, Haçlı Seferleri esnasında, öğrendi. Kültürümüzün ve inancımızın temelini oluşturan temizlik tuvaletle başlar. Yaşadığımız evin veya iş yerinin sağlıklı olması, temiz tuvaletlere bağlıdır.

Misafirleriniz Memnun Edin

Yaşam kalitesini doğrudan etkileyen en önemli konu lüks ve kullanışlı özelliklere sahip tuvaletlerdir. Köyde veya tuvaletin olmadığı mekanlarda, yaşam kalitesi sıfıra düşer. Erzurum mobil tuvalet numaralarımızı aramak suretiyle kaliteli hizmet seçeneklerimizden faydalanabilirsiniz.

Hizmet programımızdan faydalanarak;

  • Tuvalet ihtiyacını hijyenik şekilde çözebilirsiniz,
  • Kalabalık insan topluluğunun WC ihtiyacını sağlıklı bir şekilde giderebilirsiniz.
  • Fazla masrafa girmeden uygun fiyata bu sorunu çözebilirsiniz.

Kiralama seçenekleriyle, lüks, konforlu ve aynı zamanda kullanım kalitesine sahip mobil tarzı tuvalet araçlarımız, en kısa sürede adresinize ulaşıyor.

Tuvaletle İlgili Sorunlar Tarihe Karışıyor

Deniz kenarına veya başka bir yere toplu halde pikniğe gideceğiniz zaman, ilk karşınıza çıkan sorun tuvalet ihtiyacıdır. Özellikle misafir sayısının fazla olması, bu sorunu çok daha ciddi bir hale getiriyor. Kamyonet üzerine kurulu karavan tuvaletler, toplu piknik ve şenlik organizasyonlarında tuvalet sorununuzu tam anlamıyla çözüme kavuşturmaktadır. Erzurum karavan tuvalet araçlarımız, seyyar olması nedeniyle kolaylıkla yer değiştirebilmektedir.

Mobil tarzı bu tuvaletlerde lavabodan sifona kadar aradığınız her şey bulunuyor. Su tesisatının yanı sıra özel havalandırma sistemi sayesinde koku oluşmamaktadır. Temizlenebilir özelliği sayesinde sürekli temiz kalabilen tuvaletlerimiz, kamu ihtiyacını fazlasıyla karşılamaktadır.

İçiniz Rahat Etsin

Büyük piknik veya konferans organizasyonuna ev sahipliği yapacaksanız, tuvaletle ilgili sorunları dert etmenize gerek yok. Erzurum seyyar tuvalet müşteri hizmetlerimizi aradığınız zaman, istediğiniz adrese en kısa sürede mobil araçlarımız ulaşmaktadır.

Mobil araçlarımız, istenilen yere park edilebilir. Kanalizasyon sistemi, su tesisat sistemi ve lavabo sistemi, bu tuvaletlerin kullanım kalitesini maksimuma çıkarmaktadır. Lavabolarda kurutma işlemi için gerekli tertibat bulunmaktadır.

Çözüm Ortağınız

Deneyimli, tecrübeli ve aynı zamanda çözüm odaklı hareket eden firmamız, kamunun en önemli ihtiyacı olan tuvalet ihtiyacını pratik bir şekilde çözüyor. Zorunlu ihtiyaç listesinde yer alan ve her mekanın ayrılmaz bir parçası haline gelen tuvaletler, mobil özelliklere sahiptir. Karavan üzerinde bulunan ve konforlu tuvalet teknolojisini yansıtan araçlarımız, söz verilen zamanda belirttiğiniz adrese kısa sürede ulaşmaktadır. Erzurum tuvalet kiralama programımız, Erzurum’a özel hazırlanmaktadır.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.