ESKİŞEHİR MOBİL TUVALET

Günümüz dünyasında çok yaygın olarak tercih edilen seyyar tuvalet hizmetleri son derece fonksiyonel ve pratik olması nedeni ile önemli bir kolaylık sağlıyor. Her ortama çok daha rahat şekilde uyum sağlayabilmesi, hızlı ve pratik bir şekilde taşınabilmesi ve teknolojiden yararlanılarak yapılmış olması da günümüzde son derece yoğun ve sık bir şekilde kullanılması konusunda önemli bir etken olarak karşımıza çıkmaktadır.

Eskişehir mobil tuvalet firması olarak müşterilerimizin isteklerine göre hizmet vermekteyiz. Almak istediğiniz ürünlere karar verdikten sonra konulacak olan yer için ölçülere de dikkat etmek de fayda var. Kullanımı ve kurulumu da oldukça basittir.

Mobil Tuvalet Kullanımı

Hemen hemen herkesin en temel ihtiyaçlarından biri olan tuvalet ihtiyacının giderilmesi için üretilen mobil tuvaletler oldukça kullanışlı ürünlerdir. Bu ihtiyacımızı karşılama şeklimiz mobil tuvalet aracılığıyla artık çok daha kolay, pratik ve hijyenik hale dönüşmektedir. Eskişehir karavan tuvalet üretimler oldukça yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Bilindiği gibi sürekli kullandığımız tuvaletler hayatımızın en temel vazgeçilmez bir parçasıdır.

Bu ihtiyacımızı karşılayabilmemiz için düşünülmüş bu tuvaletlerin gerekliliği, portatif ve taşınabiliyor olması konusunda oldukça önemlidir. Artık insanlar tüm ihtiyaçları gibi tuvalet ihtiyaçlarında da rahatlığa önem verirler. Bu nedenle mobil tuvalet üretimleri son dönemler de oldukça fazla rağbet görmeye başladı.

Teknik Özellikler

Mobil tuvaletlerin özellik açısından sizlere uyması oldukça önemlidir.

 • Ölçüleri, 1,20 x 1,20 x2,40 ölçülerindedir.
 • Yüksek kaliteli ve darbelere karşı da dayanıklı malzemelerden üretilmiştir.
 • Kendinden depolu olan ve gider bağlantısı gerektirmeyen atık hazneli bir sisteme sahiptir.
 • Ayak pompası, temiz su deposu ve havalandırma sistemi de mevcuttur.
 • Aydınlatma sistemi bulunur.
 • Hijyenik kullanım aparatları da mevcuttur.

Eskişehir tuvalet kiralama için firmamızın deneyimli personellerinden de hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Kurulum İşlemi

Mobile tuvalet ürünlerinde Eskişehir seyyar tuvalet firması olarak bu gibi ürünlerin satışını yapmaktayız. Ürünlerin kurulumu oldukça basittir. Direkt olarak alındığı gibi kurulmaya başlanıp kullanılabilir. Kullanışlı olduğu kadar kolay kurulum olmasından dolayı da bu kadar tercih edilen bir üründür.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

 • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
 • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
 • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
 • Klima sistemi bulunmaktadır.
 • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.