İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Etkinlik Tuvaleti Nedir?

  Mobil Hizmetler

  Etkinlik Tuvaleti Nedir?

  Etkinlik tuvaleti, dış mekânlarda düzenlenen organizasyonlarda tuvalet ihtiyacının karşılanmasını kolaylaştırır. Konserler, fuarlar, dizi çekimleri gibi etkinlikler sırasında her zaman yerleşik bir tuvalet bulmak mümkün olmayabilir. Özellikle tarihî alanlarda doğal yapının korunması için yeni bir yapı inşa edilmesine izin verilmez. Bu nedenle yerleşik bir tuvalet meydana getirmek mümkün olmaz. Orman ve sit alanlarında da benzeri bir durum söz konusudur. Etkinlik tuvaleti kullanımını zaruri hale getiren bu durumlarda farklı modeller arasından uygun bir seçim yapılabilir. Seyyar tuvalet modellerinde sunulan alternatifler şu şekildedir:

  • Kabin şeklinde olan modeller
  • Karavan tipi olanlar
  • Engelli WC
  • VIP modeller

  Etkinlik Tuvaleti Kullanımı

  Kabin şeklinde olan mobil tuvalet modelleri etkinlik alanlarında en sık tercih edilenlerdir. Bu modeller polietilen malzemeden üretildiği için olumsuz iklim koşullarına son derece dayanıklıdır. Aynı zamanda ortamın yapısına uygun şekilde tasarlandığı için şık bir duruş sergiler. Tuvaletin iç kısmında hijyen sağlamak için ihtiyaç duyacağınız bütün ürünler yer alır. Geniş su depolama özelliğine sahip ürünlere sık sık su eklenmesine gerek kalmaz. Böylece birçok kullanıcı kesintisiz bir şekilde tuvaletten faydalanmaya devam eder. Etkinlik tuvaleti organizasyonda yer alacak kişi sayısına uygun adette olmalıdır. Aksi takdirde kabin önlerinde uzun kuyruklar oluşabilir.

  Etkinlik Tuvaleti Özellikleri

  Etkinlik tuvaleti ulusal standartlara uygun şekilde üretilen bir üründür. Her zaman güvenle kullanılabilen ürünler sayesinde çevrede herhangi bir kirlilik oluşmaz ve insanlar rahat bir şekilde ihtiyaçlarını karşılar. Üründe kullanılan tüm malzemeler, yüksek kaliteli bir yapıda olduğu için darbelere karşı dayanıklılık gösterir. Biriken atıkların koku yapmasını önleyen kimyasal sayesinde etkinlik tuvaletinin iç kısmı her daim temiz kalır.

  Etkinlik Tuvaleti Fiyatları

  Etkinlik tuvaleti kiralama fiyatları son derece uygundur. Bu sayede istediğiniz sayıda ürün kiralayarak ihtiyacı eksiksiz bir şekilde karşılayabilirsiniz. Ürünlerin temizlik, bakım ve onarım sorumluluğu tamamen firmamıza aittir. Bu sayede size sadece gerekli durumlarda firmamıza bilgi vermek kalır. Hemen bize ulaşarak hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi alabilir ve kiralama işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Mestem, profesyonel hizmetleri ile organizasyonlarınızın sorunsuz tamamlanmasını sağlar.

  Etkinlik Tuvaleti Nerelerde Kullanılır?

  Konser, düğün, fuar gibi farklı organizasyonlar sırasında belirli bir alanda çok sayıda kişi toplanır. Bu durum en temel ihtiyaçlardan biri olan tuvaletin nasıl karşılanacağı sorusunu akla getirir. Gelişen teknoloji herhangi bir bağlantı ihtiyacı olmadan tüm alanlara tuvalet kurulumu yapılmasını mümkün kılmaktadır. Etkinlik tuvaleti kabin formunda olan ve açık alanlara kurulabilen bir üründür. Doğal dokuya herhangi bir zararı olmayan ve farklı renk alternatifleri olan bu ürünler herkesin tuvalet ihtiyacını rahat bir şekilde karşılamasına yardımcı olur. Kabin şeklinde olabilen ya da karavan tipli modeller arasından ortam koşullarına uygun bir seçim yapılabilir. En çok tercih edilen genellikle mobil yapıda olan modellerdir.

  Etkinlik Tuvaleti Özellikleri Nelerdir?

  Etkinlik tuvaleti, katılımcıların sayısına uygun olacak şekilde belirlenir. Katılımcı sayısının yanı sıra organizasyon sırasında yemek ve içecek servisi yapılması da  kullanılacak tuvalet sayısının belirlenmesinde etkilidir. Böyle durumlarda insanlar daha çok tuvalete gitme ihtiyacı hisseder. Bu nedenle yeme-içme olanağı bulunan etkinlikler sırasında kabin sayısı fazla olacak şekilde ayarlama yapılmalıdır.

  Etkinlik tuvaletinin sahip olduğu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Polieliten malzemeden üretildiği için yanmaz ve kırılmaz bir yapıya sahiptir.
  • Atık su deposunda kullanılan kimyasal koku oluşumunu, bakterilerin üremesini engeller.
  • El yıkamak için kullanılan su, ayak pompası ile lavaboya ulaşır.
  • Mobil yapıda olan ürünler istenilen her noktaya kolayca koyulabilir.
  • Kabinlerin ağırlığı 80 kg olduğu için kullanım alanının bu ağırlığı taşıyacak yapıda olması önemlidir.
  • Kabinlerin kapıları içeriden kilitlenebilir.
  • Kahverengi, mavi gibi farklı renklerde üretim yapılabilir.
  • Kabinlerin iç kısmı bir kişinin rahatlıkla hareket edebileceği genişliktedir.

  Etkinlik Tuvaleti Fiyatları Ne Kadardır?

  Etkinlik tuvaleti kabinleri kadın ve erkekler için ayrı alanlara yerleştirilebilir. Kadın ve erkek simgeleri bulunan kabinler, ayrı alanlar oluşturulamasa bile doğru yönlendirme yapılması açısından kolaylık sağlar. Engelli bireylerin kullanımı için özel olarak tasarlanan etkinlik tuvaletleri sayesinde organizasyona katılan herkes rahat bir şekilde ihtiyacını karşılar. Uygun fiyatla kiralama hizmeti veren firmamız ISO kalite standartlarına uygun şekilde üretimlerini gerçekleştirir. Hizmetlerimizden yararlanmak ya da daha detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Yorum Yap