GAZİANTEP MOBİL TUVALET

İnsan doğar doğmaz, yer içer ve tuvalet ihtiyacını giderir. Bu döngü, insanın yaşaması için gereklidir. Bunlardan biri ortadan kalktığı zaman, insan hayatı felç olur. Firmamız, bu zorunlu ihtiyaçlardan biri olan WC ihtiyacını, profesyonel mobil araçlarla çözüme kavuşturuyor. Özellikle tuvaletin bulunmadığı bütün mekanlar için pratik çözüm seçeneği sunmaktadır. Gaziantep mobil tuvalet filomuz, Gaziantep’in bütün ilçelerine hizmet taşımaktadır.

Mobil Yani Karavan Tuvaletler

Basit tasarlanmış ve kullanım problemi olan tuvaletler, kullanıcı için problem teşkil eden tasarımlardır. Lüks özelliklere sahip ve konfor açısından oldukça iyi olan mobil tuvaletlerimiz, bu konuda aradığınız çözüm seçeneklerini kapınıza getiriyor. Karavan tipi bu mobil tuvaletlerimiz, merdivenli olması nedeniyle, kaliteli kullanım özelliklerine sahiptir. Deneyimli, tecrübeli ve işini meslek edinmiş Gaziantep karavan tuvalet elemanlarımız, istediğiniz adrese mobil tuvalet aracını kısa sürede getirmektedir.

Arayın WC Sorununu Çözelim

Her evin tuvalet sorunu vardır. Tuvaletin arızalı olması veya kullanılamaması, yaşam kalitesini düşürecektir. Toplu organizasyon işlemlerinde de tuvaletin önemi büyüktür. Toplu organizasyonlarda, tuvaletin olmaması durumunda misafirler için ciddi bir sorun meydana gelir. Özellikle çocuklar için kullanışlı tuvaletler önemlidir. Suyun olmaması veya havalandırmanın olmaması, pratik kullanım imkanı sunmaktadır. Firmamızın Gaziantep seyyar tuvalet çözümleri sunmaktadır.

Ayrıca;

  • Su tesisatı,
  • Havalandırma,
  • Pvc kapı ve kilit sistemi gibi konularda mobil araçlarımız aradığınız kaliteli özelliklere sahiptir.

Araçlarımızın Periyodik Bakımları Yapılmaktadır

İnsan biyolojisinin zorunlu ihtiyacını gidermek için tasarlanan mobil araçlarımızın bakımı düzenli bir şekilde yapılmaktadır. Sanayi bakımının yanı sıra, vergi, sigorta ve araç muayenesi gibi bütün masrafları karşılanmaktadır. Mobil özelliklere sahip olan ve seyyar tuvalet kategorisinde pratik çözüm sunan Gaziantep tuvalet kiralama araçlarımız, randevulu çalışmaktadır.

Dört Mevsim Hizmet

Piknikle ilgili veya benzeri organizasyonlarla ilgili çalışmalarda, ilk aşamada yapmanız gereken işlem mobil tuvalet rezervasyon seçeneklerini değerlendirmektir. Kış aylarında, donmayan ve aynı zamanda tıkanmayan tuvaletlerimiz, dört mevsim güvenli bir şekilde kullanılmaktadır. Dört mevsim sorunsuz bir şekilde kullanılan mobil araçlarımız, periyodik bir şekilde bakıma tabi tutulmaktadır. Bakımlı araçlarımızın temizlik işlemleri de periyodik bir şekilde yapılmaktadır.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.