GİRESUN MOBİL TUVALET

İnsan vücudu, zararlı atıkları atmadan yaşayamaz. Bu nedenle WC ihtiyacı, her zaman için gerekli bir ihtiyaçtır. Firmamız, hayatımızı doğrudan etkileyen bu zorunlu ihtiyaç için, mobil yani seyyar tuvalet seçeneği sunmaktadır. Diğer geçici tuvalet tasarımlarından çok daha konforlu olan özel mobil tuvaletlerimiz, kendinizi evinizde hissettirecektir. Giresun mobil tuvalet ile ilgili konularda pratik çözüm sunan şirketimiz, araçları istediğiniz bölgeye göndermektedir.

Bir Tuvalette Olması Gerekenler Bir Arada

Tuvaletin konfora dönüştüğü mobil tuvaletler, bir tuvaletten fazlasına sahiptir. İç kısımlar neme karşı dayanıklıdır. Kapılar PVC’dir ve her hangi bir deformasyon meydana gelmemektedir. Kapılardaki kilit sistemi, ‘güvenli WC kullanımı’ imkanı sağlamaktadır. Lavabo sistemi, kullanışlı ve pratiktir. Temiz olan ve aynı zamanda kokunun oluşumunu engelleyen havalandırma sistemine sahip Giresun karavan tuvalet ekibimiz, 7 gün 24 saat, istediğiniz adrese veya şehre uğramaktadır.

Toplum Sağlığı Önceliklidir

Salgın hastalıkların yanı sıra birçok hastalığa neden olan tuvaletler, her zaman için temiz olması gerekir. Temizlik problemi olan tuvaletlerin mikrop yuvası olduğu unutulmamalıdır. Firmamızın mobil tuvaletlerinde böyle bir sorun yoktur. Her zaman için temiz tutulan tuvaletlerimiz, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir.

7/24 Alo Mobil Tuvalet

Kırsal kesimde yapılan düğünlerde, pikniklerde ve şenliklerde, seyyar tuvalet en önemli konulardan biridir. El yıkama ve taharetlenme için gerekli olan su, mobil araçlarımızda bulunmaktadır. Giresun seyyar tuvalet mobil aracımızın su tesisatı, düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Su tesisatının yanı sıra, tuvalet kağıtlığı ve diğer tesisatlar da mobil tuvaletlerde bulunmaktadır.

Türkiye’nin Bütün Şehirlerine Hizmet Veriyoruz

Şehir ve ilçe bazında, Türkiye’nin sınırları içerisinde bulunan bütün bölgelere bu hizmeti veriyoruz. Karavan şeklindeki mobil araçlarımız, istenilen yere park edilebilir.

Bu kategoride firmamız;

  • Söz verilen saatte adrese ulaşma,
  • Araçların bakımı,
  • Su deposu ve kanalizasyon ile ilgili sorunların çözülmesi gibi işlemleri dikkatli bir şekilde takip etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran şirketimiz, hizmet kalitesini ön planda tutmaktadır. Deneyimli ekibimiz, yollar açık olduğu sürece, istenilen adrese ulaşmaktadır. Giresun tuvalet kiralama işlemlerinde ‘her zaman kalite’ parolası ile çözüm üreten şirketimiz, bütün hava koşullarında çözüm üretmektedir.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.