GİRESUN MOBİL TUVALET

İnsan vücudu, zararlı atıkları atmadan yaşayamaz. Bu nedenle WC ihtiyacı, her zaman için gerekli bir ihtiyaçtır. Firmamız, hayatımızı doğrudan etkileyen bu zorunlu ihtiyaç için, mobil yani seyyar tuvalet seçeneği sunmaktadır. Diğer geçici tuvalet tasarımlarından çok daha konforlu olan özel mobil tuvaletlerimiz, kendinizi evinizde hissettirecektir. Giresun mobil tuvalet ile ilgili konularda pratik çözüm sunan şirketimiz, araçları istediğiniz bölgeye göndermektedir.

Bir Tuvalette Olması Gerekenler Bir Arada

Tuvaletin konfora dönüştüğü mobil tuvaletler, bir tuvaletten fazlasına sahiptir. İç kısımlar neme karşı dayanıklıdır. Kapılar PVC’dir ve her hangi bir deformasyon meydana gelmemektedir. Kapılardaki kilit sistemi, ‘güvenli WC kullanımı’ imkanı sağlamaktadır. Lavabo sistemi, kullanışlı ve pratiktir. Temiz olan ve aynı zamanda kokunun oluşumunu engelleyen havalandırma sistemine sahip Giresun karavan tuvalet ekibimiz, 7 gün 24 saat, istediğiniz adrese veya şehre uğramaktadır.

Toplum Sağlığı Önceliklidir

Salgın hastalıkların yanı sıra birçok hastalığa neden olan tuvaletler, her zaman için temiz olması gerekir. Temizlik problemi olan tuvaletlerin mikrop yuvası olduğu unutulmamalıdır. Firmamızın mobil tuvaletlerinde böyle bir sorun yoktur. Her zaman için temiz tutulan tuvaletlerimiz, kolay temizlenebilir özelliğe sahiptir.

7/24 Alo Mobil Tuvalet

Kırsal kesimde yapılan düğünlerde, pikniklerde ve şenliklerde, seyyar tuvalet en önemli konulardan biridir. El yıkama ve taharetlenme için gerekli olan su, mobil araçlarımızda bulunmaktadır. Giresun seyyar tuvalet mobil aracımızın su tesisatı, düzenli bir şekilde kontrol edilmektedir. Su tesisatının yanı sıra, tuvalet kağıtlığı ve diğer tesisatlar da mobil tuvaletlerde bulunmaktadır.

Türkiye’nin Bütün Şehirlerine Hizmet Veriyoruz

Şehir ve ilçe bazında, Türkiye’nin sınırları içerisinde bulunan bütün bölgelere bu hizmeti veriyoruz. Karavan şeklindeki mobil araçlarımız, istenilen yere park edilebilir.

Bu kategoride firmamız;

  • Söz verilen saatte adrese ulaşma,
  • Araçların bakımı,
  • Su deposu ve kanalizasyon ile ilgili sorunların çözülmesi gibi işlemleri dikkatli bir şekilde takip etmektedir.

Müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran şirketimiz, hizmet kalitesini ön planda tutmaktadır. Deneyimli ekibimiz, yollar açık olduğu sürece, istenilen adrese ulaşmaktadır. Giresun tuvalet kiralama işlemlerinde ‘her zaman kalite’ parolası ile çözüm üreten şirketimiz, bütün hava koşullarında çözüm üretmektedir.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.