GÜMÜŞHANE MOBİL TUVALET

Sizlere mobil tuvalet konusunda en makul fiyat ve fayda dengesini sunuyoruz. Buna ek olarak mobil tuvaletlerde hizmet kalitemizden, ürünlerimizin işlevselliği ve bakımlarından da hiçbir zaman taviz vermiyoruz. İşte bunca olumlu referansa sahip olmamızın, ürün ve hizmetlerimizden tüm müşterilerimizi memnun edebilmemizin başlıca sebeplerinden bir tanesi de bu. Sizleri de bu referanslarımız arasında görmek ve memnun müşteri kitlemizin bir üyesi yapmak adına sabırsızlanıyoruz.

En Yüksek Niteliklere Sahip Hizmet İçin Doğru Adres

Şehrinizdeki en yüksek niteliklere sahip mobil tuvalet hizmetini bizden alacağınızdan en ufak bir şüpheniz dahi olmasın. Biz her şeyden önce ürün ve hizmetlerimizdeki sağlık ve hijyen koşullarını en üst seviyelerde tutuyoruz. Buna ek olarak bu ürün ve hizmetlerimizde bakımları da eksiksiz gerçekleştiriyor, arıza ya da buna benzer olumsuz durumlardan dolayı mağduriyet yaşamanızı sonuna kadar engelliyoruz.

Ürün ve Hizmet Kalitesi

Ürünlerimizde de her daim en yüksek niteliklere sahip tesisat ve depolama seçeneklerini kullanarak beklentilerinizi aşacak bir Gümüşhane mobil tuvalet hizmeti meydana getiriyoruz. Aynı zamanda Gümüşhane tuvalet kiralama hizmetimizde ürün ve hizmet kalitemizi hizmetin ayrılmaz bir parçası olarak görüyoruz.

Dilediğiniz Çeşitte Seyyar Tuvalet Burada

Elbette ürün ve hizmetlerimiz sadece kabin tipi tuvaletler ile de sınırlı değil. Bunun yanı sıra karavan tarzı kiralık tuvaletlerimiz ile de sizlere hizmet sağlamaktan memnuniyet duyuyoruz. Gümüşhane karavan tuvalet seçeneğimiz sayesinde dilediğiniz yerde ve dilediğiniz ortamda çok daha yüksek standartlara sahip kiralık tuvalet hizmeti elde edebilirsiniz.

Sizin İçin En Uygun Seçenek

Elbette bu hizmetimiz sayesinde aynı anda birden fazla kiralık tuvaleti kullanıma sunma olanağı da bulabilirsiniz. Yeter ki siz bizi iş ya da organizasyonlarınızdan makul bir süre öncesinde bilgilendirin; uzman ekibimiz sizin için en uygun ve işlevsel seçeneği belirleyecek ve bu öneriyi sizlere sunacaktır.

Ayrıca ekibimiz Gümüşhane seyyar tuvalet hizmetini iş ve organizasyon alanlarına gelerek sizler için kuracaktır. Firmamız bünyesinde engelli müşterilerimizden çocuk müşterilerimize kadar pek çok kişiye hitap eden seçenekler yer almaktadır. Bu sayede her türlü durumda rahat etmek için bizi arayabilirsiniz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.