HAKKARİ MOBİL TUVALET

Günümüzde tuvalet, bütün dünyanın ortak ihtiyacıdır. Tuvaletsiz bütün mekanlar, insan yaşamı için elverişli değildir. İnsan yaşamını olumsuz etkileyen kullanışsız tuvaletler, yaşam kalitesini minimuma düşürmektedir. Hakkâri mobil tuvalet, yaşam kalitenizi korumak suretiyle, tuvaletle ilgili etkili çözüm seçeneği sunmaktadır.

Organizasyonun En Önemli Maddelerinden Biri Tuvalettir

Lüks kullanışlı ve konforlu özelliklere sahip tuvaletler, yaşam standardınızı yükseltir. Mobil tarzı tuvaletler de aynı şekilde yaşam tarzınızı olumlu bir şekilde etkilemektedir. Firmamız, piknik, şenlik ve benzeri birçok organizasyonda, misafirlerinizin rahat etmesi için kamyonet üzerine monte edilmiş mobil tuvaletlerle hizmet vermektedir. Misafirlerinizin rahat etmesi için Hakkâri karavan tuvalet, sağlıklı bir şekilde çözüm üretmektedir.

Misafirleriniz Rahat Etsin

Açık havada düzenlenen bütün etkinliklerde, misafirlerin gözü tuvalette olur. ‘Buralarda tuvalet var mı?’ sorusu, bu tür etkinliklerde gündem olmaktadır. Çocuklu aileler, açık hava etkinliklerinde mobil tarzı tuvaletlere ihtiyaç duymaktadır. Firmamızın mobil tuvaletler, evdeki tuvalet konforuna sahip tasarımlardır.

Mobil tuvaletler;

  • Misafirlerinizin yüzünü güldürür,
  • Konforlu olması nedeniyle pratik çözüm seçeneğidir,
  • İstenilen adrese gidebilir.

Sağlıklı olmanın yanı sıra seyyar olması nedeniyle istediğiniz yere mobil araçları kolaylıkla park edebilirsiniz.

Tuvalette Doğru Tercih

Sıradan ve kullanışsız seyyar tuvaletlerde en büyük sorun koku ve su sorunudur. Deposu küçük olan ve kısa sürede suyu biten bu tuvaletler, kullanım problemine neden olmaktadır. Ayrıca bu tuvaletlerin kapıları da çok kullanışlı değildir. Hakkâri seyyar tuvalet araçlarımızda, bu gibi sorunlar yaşanmamaktadır.

Profesyonel tasarım özelliğine sahip olan özel mobil tuvaletler, lüks özelliklere sahip tasarımlardır. Firmamız, konforlu WC özelliğine sahip araçları, istediğiniz bölgeye getirmektedir.

Neden Mobil Tuvalete İhtiyaç Duyuluyor?

Firmamızın profesyonel mobil tuvalet hizmeti sayesinde, organizasyon sahipleri, insanlar için zorunlu olan WC ihtiyacını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir. Pikniğe veya kırlarda gerçekleştirilen şenliklere insanları davet ettiğiniz zaman, unutmamanız gereken konu tuvaletlerdir.

Yüzlerce kişinin rahatlıkla kullanacağı kaliteli bir WC inşa etmeniz maliyetli olur. Bu nedenle ev konforunda tuvalete sahip olan Hakkâri tuvalet kiralama seçenekleri, bu sorunu tam anlamıyla çözüme kavuşturmaktadır.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.