İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Hareketli Tuvalet

  Mobil Hizmetler

  Hareketli Tuvalet

  Engelli bireyler için tuvalet ihtiyacını karşılamak her zaman ciddi bir sorundur. Özellikle belden aşağısında hareket kısıtı olan kişiler eğilip kalkarken zorlanabilir ve bir desteğe ihtiyaç duyar. Tuvalet gibi mahremiyetin korunması gereken alanlarda başka birinden destek almak, her zaman mümkün olmayabilir. Bu nedenle engelli tuvalet sistemleri kullanılır. Farklı biçimlerde tasarlanan bu sistemlerde destek kimi zaman tutunma aparatı gibi malzemelerle sağlanır. Bunun yanı sıra acil durum butonu gibi özel donanımlar da engelli tuvaletlerinde kullanılabilir. Gelişen teknoloji bu tuvaletlere yeni fonksiyonlar eklenmesini sağlamıştır. Bu fonksiyonlarla elde edilen yeni modelin adı hareketli tuvalettir. Hareketli tuvalet, otomatik olarak yükseklik ve alçaklık ayarı yapabilen bu üründür. Bu sayede kullanıcı rahat bir şekilde tuvalet ihtiyacını giderebilir.

  Hareketli Tuvalet Ne İşe Yarar?

  Hareketli tuvalet engellilerin başkasından destek almadan tuvalet ihtiyacını karşılamasını sağlar. Bu ürünlerde lift sistemi bulunur. Sistem bacak uzunluğuna ve ayakların yere sabitlenme durumuna göre gerekli ayarı gerçekleştirir. Hareketli tuvalet, engellilerin güvenli bir şekilde durmasına yardımcı olur. Lift sistemi doğal dengeyi koruduğu için her zaman güvenli bir duruş sağlar. Hareketli tuvaletler, kontrol düğmeleri sayesinde rahatlıkla hareket ettirilir. Bazı modeller sadece yükselebilir özelliğe sahipken bazılarında hem alçalma hem de yükselme fonksiyonu vardır. Hareketli WC engelli tuvaletlerde kullanılarak açık alanda konfor sağlanabilir. Bu sayede engelli bireye destek olan ve ona bakan kişiler de ağır kaldırmak zorunda kalmadığı için rahat eder. Festival ve konser gibi organizasyonlarda yeterli sayıda hareketli tuvalet bulunması engelli bireylerin sosyal hayata karışmasını kolaylaştırır.

  Hareketli Tuvalet Fiyatları

  Hareketli tuvalet kiralayarak açık alanlarda engelli bireylerin işini ciddi manada kolaylaştırabilirsiniz. Uygun fiyat avantajımız sayesinde bu ürünlere ulaşmanız son derece kolay hale gelir. İstediğiniz sayıda tuvaleti süre uzunluklarını özgürce belirleyerek kiralayabilirsiniz. Kiralama süreci boyunca gerekli bakım, temizlik işlemleri firmamız yetkilileri tarafından gerçekleştirilir. Aynı zamanda tuvalet kullanımı için gerekli hijyen malzemeleri kabinlerde yer alır. Üstün özelliklere sahip kaliteli tuvaletler her ortamda rahatlıkla kullanılabilir. Siz de hareketli tuvalet kiralama hizmeti için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Yorum Yap