HATAY MOBİL TUVALET

İsteğe uygun şekilde hareket eden ve istediğiniz adrese mobil tuvaletleri taşıyan şirketimiz, işinin ehli elemanlara sahiptir.

Hizmet kalitemizi yansıtan ve sorunsuz şekilde Hatay mobil tuvalet hizmeti sunan mobil araçlarımızın genel özellikleri şu şekildedir:

  • Karavan üzerinde yer alan bu tuvaletler, istediğiniz yere park edebilir. Çukur kazma, depo getirme veya su bağlama gibi sorunlar yoktur.
  • Tuvaletlerimizde depolu su tesisatı bulunmaktadır. Depo boşaldığı zaman dışarıdan takviye yapılabilir.
  • Kanalizasyon sistemi de oldukça güvenlidir.
  • Bir tuvalet için en kötü şeylerden biri kokudur. Havalandırması olmayan tuvaletler kötü bir şekilde kokmaktadır. Hatay seyyar tuvalet araçlarında ise kesinlikle koku meydana gelmemektedir. Havalandırma sistemi, koku oluşumunu engellemektedir.
  • Pvc kapı sistemi, çürüme veya kokma gibi problemler meydana getirmemektedir. Ayrıca kilit sistemi de güvenlidir.
  • Lavabonun yanı sıra ayna ve sabun gibi ihtiyaçlar da unutulmadı.

Kullanışlı, pratik ve etkili özelliklere sahip mobil tuvaletlerimiz sayesinde açık hava şenliklerinde ve programlarında misafirlerinizin WC ihtiyacını güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Misafirin Gözü Tuvalettedir

Açık havada veya tuvaletin olmadığı yerlerde gerçekleştirilen özel programlarda, misafirlerin geneli tuvalet aramaktadır. Tuvaletin olmaması veya kullanım problemi olması, programın başarısız olmasında önemli rol oynar. Ayrıca programı yapan firmanın da prestiji ortadan kalkar ve başarısız olur. Hatay karavan tuvalet araçlarımız, sizi bu zor durumdan kurtarmaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese ekibimiz ulaşmaktadır. Her hangi bir kurulum veya benzeri işlemlere gerek kalmamaktadır. Karavan üzerindeki özel tasarımlı tuvaletlerimizle misafirleriniz rahat edecektir.

Ekonomik Çözüm

Pratik olduğu kadar, aracın maliyetini hesapladığınız zaman, ekonomik özelliklere sahip Hatay tuvalet kiralama karavanlarımız, bu konuda uygun fiyat seçeneği sunuyor. Karavan kiralama işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden ekiplerimiz, dört mevsim hizmet sunmaya devam ediyor. Hava muhalefeti olmadığı sürece belirtilen adrese kısa sürede ulaşıyoruz.

Karavan Tuvalet Kiralamak Çok Kolay

Şirketimiz, kiralama işlemlerinde pratik ve güvenilir çözüm seçeneği sunmaktadır. Karavan tarzı mobil araçları kiralamak için müşteri hizmetlerimizi gün boyu arayabilirsiniz. Elemanlarımız, istediğiniz tarihe randevu vermektedir. Rezervasyon işlemleriyle düğün ve pikniklerde, misafirlere karşı en iyi şekilde görevinizi yerine getirmiş olursunuz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.