HATAY MOBİL TUVALET

İsteğe uygun şekilde hareket eden ve istediğiniz adrese mobil tuvaletleri taşıyan şirketimiz, işinin ehli elemanlara sahiptir.

Hizmet kalitemizi yansıtan ve sorunsuz şekilde Hatay mobil tuvalet hizmeti sunan mobil araçlarımızın genel özellikleri şu şekildedir:

 • Karavan üzerinde yer alan bu tuvaletler, istediğiniz yere park edebilir. Çukur kazma, depo getirme veya su bağlama gibi sorunlar yoktur.
 • Tuvaletlerimizde depolu su tesisatı bulunmaktadır. Depo boşaldığı zaman dışarıdan takviye yapılabilir.
 • Kanalizasyon sistemi de oldukça güvenlidir.
 • Bir tuvalet için en kötü şeylerden biri kokudur. Havalandırması olmayan tuvaletler kötü bir şekilde kokmaktadır. Hatay seyyar tuvalet araçlarında ise kesinlikle koku meydana gelmemektedir. Havalandırma sistemi, koku oluşumunu engellemektedir.
 • Pvc kapı sistemi, çürüme veya kokma gibi problemler meydana getirmemektedir. Ayrıca kilit sistemi de güvenlidir.
 • Lavabonun yanı sıra ayna ve sabun gibi ihtiyaçlar da unutulmadı.

Kullanışlı, pratik ve etkili özelliklere sahip mobil tuvaletlerimiz sayesinde açık hava şenliklerinde ve programlarında misafirlerinizin WC ihtiyacını güvenli bir şekilde karşılayabilirsiniz.

Misafirin Gözü Tuvalettedir

Açık havada veya tuvaletin olmadığı yerlerde gerçekleştirilen özel programlarda, misafirlerin geneli tuvalet aramaktadır. Tuvaletin olmaması veya kullanım problemi olması, programın başarısız olmasında önemli rol oynar. Ayrıca programı yapan firmanın da prestiji ortadan kalkar ve başarısız olur. Hatay karavan tuvalet araçlarımız, sizi bu zor durumdan kurtarmaktadır. İstediğiniz zaman istediğiniz adrese ekibimiz ulaşmaktadır. Her hangi bir kurulum veya benzeri işlemlere gerek kalmamaktadır. Karavan üzerindeki özel tasarımlı tuvaletlerimizle misafirleriniz rahat edecektir.

Ekonomik Çözüm

Pratik olduğu kadar, aracın maliyetini hesapladığınız zaman, ekonomik özelliklere sahip Hatay tuvalet kiralama karavanlarımız, bu konuda uygun fiyat seçeneği sunuyor. Karavan kiralama işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi adına çözüm odaklı hareket eden ekiplerimiz, dört mevsim hizmet sunmaya devam ediyor. Hava muhalefeti olmadığı sürece belirtilen adrese kısa sürede ulaşıyoruz.

Karavan Tuvalet Kiralamak Çok Kolay

Şirketimiz, kiralama işlemlerinde pratik ve güvenilir çözüm seçeneği sunmaktadır. Karavan tarzı mobil araçları kiralamak için müşteri hizmetlerimizi gün boyu arayabilirsiniz. Elemanlarımız, istediğiniz tarihe randevu vermektedir. Rezervasyon işlemleriyle düğün ve pikniklerde, misafirlere karşı en iyi şekilde görevinizi yerine getirmiş olursunuz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

 • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
 • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
 • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
 • Klima sistemi bulunmaktadır.
 • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.