IĞDIR MOBİL TUVALET

Seyyar tuvalet anlayışınızı kökten değiştirmeye geliyoruz. Tamamıyla sağlıklı ve hijyenik koşullar ile sizlere bu hizmeti sunacak olmamızın yanı sıra beklentilerinizi aşacak bir hizmet kalitesiyle de takdirinizi kazanacağımıza inanıyoruz. Ayrıca sizleri de olumlu referanslarımız arasında görmekten memnuniyet duyacağız.

Karavan Tuvalet Hizmetimiz

Müşterilerimizin bizden beklentilerine verdiğimiz önem doğrultusunda her zaman için yenilikçi ve farklı fikirler ile sizlere Iğdır tuvalet kiralama hizmetlerini sunmayı amaçlıyoruz. Bu bağlamda öncelikli olarak Iğdır ve çevresinde sizlere sağladığımız karavan tuvalet hizmetinden söz etmek isteriz. Iğdır karavan tuvalet hizmeti sayesinde hem standart kabinlere kıyasla çok daha yüksek standartlara sahip bir hizmet alacak hem de pek çok ayrıcalığı beraberinde elde edeceksiniz. Bu ayrıcalıklardan bir tanesi de elbette zahmetsiz bir şekilde tuvaletlerin yerini değiştirmenizin mümkün olmasıdır.

Deneyim Sahibiyiz

Bu zamana kadar pek çok organizasyon ve pek çok iş sahasında faaliyet göstermiş bir firma olarak siz değerli müşterilerimizin deneyimlerinden beslendiğimizi ifade etmek isteriz. Ayrıca bu deneyimler neticesinde müşterilerimizin Iğdır mobil tuvalet hizmetlerinden tam olarak ne beklediğini de öğrenme fırsatı elde ediyoruz. Hizmet kalitemizi de daha yukarı taşıma fırsatı buluyoruz. Sahip olduğumuz olumlu referanslar içerisinde sizleri de görmekten büyük bir memnuniyet duyacağımızı da belirtmek isteriz.

Sağlıklı ve Hijyenik Koşullar

Firmamızın sizlere sağlayacağı ürün ve hizmetler her zaman için bakımları eksiksiz yapılmış ve sorunsuz bir şekilde sizlere sağlanmış olacaktır. Bu sayede kullanım sırasında arıza benzeri olumsuz durumlar ile karşı karşıya kalma riskiniz de düşecektir. Aynı zamanda firmamız bu hizmeti size sağlarken hijyen ve sağlık koşullarını da azami seviyede gözetecektir. Bu sayede bu zamana kadar yerleşmiş bulunan sağlıklı şartlardan uzak ve hijyenik olmayan seyyar tuvalet anlayışını da değiştirmeye geliyoruz.

Neden Bizim Firmamız Talep Görüyor?

Firmamızın Iğdır seyyar tuvalet hizmetlerinde öncelikli olarak tercih edilmesinin sayısız sebebi bulunur.

Bazıları şu şekildedir:

  • En uygun fiyata en nitelikli hizmeti sunarız.
  • Uzman ekibimizle çalışır, memnuniyetinizi sağlamak adına elimizden geleni yaparız.
  • Ürünlerimizin bakımını eksiksiz gerçekleştirerek mağduriyet yaşamanızı önleriz.
  • Hijyen ve sağlıktan asla taviz vermeyiz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.