İSTANBUL MOBİL TUVALET

İstanbul ülkemizin en yoğun nüfusuna sahip kenti olarak her gün onlarca etkinliğe ev sahipliği yapmaktadır. İstanbul’da düzenlenen etkinliklerin bir kısmı doğal yaşam alanlarında olduğu için etkinliklerde tuvalet sorunu otaya çıkmaktadır. İstanbul mobil tuvalet hizmetimizle düzenlenen her türlü organizasyonda tuvalet sorunlarına çözüm üretmektedir.

Mobil tuvalet etkinlik düzenlen birçok alanda rahatlıkla kullanılabilmesi ve sağlıklı olması sebebiyle tercih edilmektedir. Mobil tuvaletlerimizde temizlik ve konfor konuları yapmış olduğumuz özel tasarımlarla sağlanmıştır. Mobil tuvalet talep edilen her noktaya ulaştırılarak temiz ve kaliteli olarak hizmet vermektedir.

Seyyar Tuvaletler

Özel tasarladığımız mobil tuvaletler için karavan sistemleri tercih edilmiştir. Mobil tuvaletlerimizin iç ve dış tasarımları da en ince detaylarına kadar en güzel şekilde yapılmıştır. İstanbul seyyar tuvalet hizmetimizde kullanılan karavan tipi tuvaletlerde güneş enerjisi ile sıcak su ve elektrik imkanı vardır. Mobil tuvaletlerde hijyene özel önem verilmektedir. Mobil tuvaletlerimizde özel su depoları ve atık muhafaza alanları yer almaktadır. Müşterilerimizin kendilerini rahat hissetmelerini sağlamak üzere ses ve ısı yalıtımları olan mobil tuvaletlerimizde müzik yayınları da yapılmaktadır.

Mobil Tuvalet Kiralama

Karavan sistemleri kullanarak tasarladığımız tuvaletler istenilen her yerde sorunsuz olarak kullanıma uygundur. Her organizasyon için yeni bir tuvalet yapmak yerine mobil tuvaletlerimizi daha ekonomik koşullarla kiralayabilirsiniz.

İstanbul tuvalet kiralama hizmetimizi;

  • Festival organizasyonu
  • Miting alanları
  • Şenlik ve eğlence alanları
  • Konser alanları
  • Film çekim setleri

Gibi birçok etkinlik için kiralayabilirsiniz. Mobil tuvalet ihtiyaçlarında istenilen her yere en kısa sürede hizmetlerimizi ulaştırıyoruz.

Mobil Tuvalet Kullanımı

Mobil tuvalet kullanımı istenilen her yerde konforlu ve hijyenik tuvalet olanağı sunmaktadır. Karavan olarak tasarladığımız tuvaletleri her yere taşıma ve hemen kullanım sağlama imkanımız bulunmuktadır. İstanbul karavan tuvalet sistemimiz etkinlik olan yerlerde hijyenik bir ortam sunmaktadır. Mobil tuvaletlerimizde ses ve ısı yalıtımı bulunmaktadır. Mobil tuvaletlerimiz türlü hava koşuluna uygun bir tasarıma sahiptir. Mobil tuvalet üzerinde yer alan güneş enerjisi sistemi, büyük su deposu ve sıcak su imkanı sağlamaktadır. Mobil tuvaletlerimiz konfor bakımından normal yaşam alanlarından daha yüksek konfora sahiptir.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.