İZMİR MOBİL TUVALET

İzmir mobil tuvalet olarak tuvalet, su ve duş ihtiyaçlarının olduğu her kalabalık organizasyon yerlerinde tuvaletin ve lavabonun bulunmadığı alanlar da mobil tuvalet kiralama hizmeti veriyoruz.

Mobil tuvalet, karavan tuvalet ve seyyar tuvalet olarak da hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz. İzmir karavan tuvalet olarak ürünlerimiz oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Hemen hemen her bölge olmak üzere mobil tuvalet temini hizmeti veriyor, nakliye ve kurulum hizmetiyle birlikte ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz.

Mobil tuvalet kiralama hizmeti ile kanalizasyonun olmadığı ve tuvaletin yapılamadığı alanlarda da pratik ve kullanışlı bir çözüm sunuyoruz.

Mobil Tuvalet Kullanımı Nedir?

Mobil tuvalet, tuvalet ihtiyacını karşılayan taşınabilir ve oldukça kolay olan portatif tuvalet kabinleridir.

Mobil tuvaletin içerisinde ise temiz ve pis su depolarının ayrı ayrı bulunduğu bir lavabo, alafranga ya da alaturka tuvaletlerin bulunduğu bir sistem bulunur. Polietilen maddesinden yapıldığı için de taşıma işlemi kolaylığı bulunur.

Engelliler için özel olarak tasarlanmış bir tuvalet olduğu için tercihe ve kullanıma göre alafranga ya da alaturka da tercih edilerek tuvalet seçenekleri ile organizasyonlarınıza pratik ve kullanışlı bir hizmet sağlıyoruz.

Mobil Tuvalet Çeşitleri ve Mobil Tuvalet Kiralama

Mobil tuvalet hizmetinin çeşitleri de bulunur;

  • Kabin tuvalet alafranga ve alaturka tuvaletlerin sığabildiği büyüklükte olan kabinlerdir. Konser etkinlikleri, inşaat ve şantiyelerde, açılış organizasyonu gibi çeşitli yapılan organizasyonlar gibi etkinliklerde kullanımı oldukça fazladır.
  • Seyyar tuvalet araçların içerisinde olan tuvaletlerdir. Alafranga tuvalet ve lavabo sistemlerini de içinde barındırır. Gün içinde mekan değiştirilen organizasyonlar için kullanımı oldukça uygundur.

İzmir seyyar tuvalet olarak hizmetlerimizden oldukça hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Mobil Tuvalet ve Mobil Kabinlerin Kullanımı

Mobil tuvalet çeşitleri kullanımı oldukça yaygın olan ürünlerdir. İzmir tuvalet kiralama olarak bu alanda en iyi hizmeti veren bir firmayız. Mobil tuvaletler konser Etkinlikleri ve piknik organizasyonların da çok sık tercih edilir. Şehir merkezlerinde veya şehir merkezlerine uzak olan bölgelerde yapılan konser ve sahne gösterileri gibi etkinliklerinde dinleyiciler ve izleyiciler için kullanılan en temel ihtiyaçlardan bir tanesidir. Bu nedenle de kullanımı oldukça yaygındır.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.