İZMİR MOBİL TUVALET

Prefabrik tuvalet ve İzmir mobil tuvalet hizmeti veren Mestem olarak; tuvalet, su ve duş ihtiyaçlarının olduğu her kalabalık organizasyon yerlerinde tuvaletin ve lavabonun bulunmadığı alanlar da mobil tuvalet kiralama ve seyyar wc hizmeti veriyoruz.

İnsanlar genellikle bu mobil tuvaleti konut, endüstriyel ve ticari amaçlı kiralamayı planlamaktadır. Mobil tuvaletler, kalıcı tuvalete kıyasla taşınması kolay ve değişen şartlara göre doğru mekâna yerleştirebilme gibi avantajlara sahiptir. Mobil tuvalet, karavan tuvalet ve seyyar tuvalet olarak da hizmetlerimizi sizlere sunuyoruz.

İzmir karavan tuvalet şirketi olarak ürünlerimiz oldukça kaliteli ve kullanışlıdır. Hemen hemen her bölge olmak üzere mobil tuvalet temini hizmeti veriyor, nakliye ve kurulum hizmetiyle birlikte ihtiyaçlarınızı karşılıyoruz. Mobil tuvalet kiralama hizmeti ile kanalizasyonun olmadığı ve tuvaletin yapılamadığı alanlarda da pratik ve kullanışlı bir çözüm sunuyoruz.

Prefabrik Tuvalet Kullanımı Nedir?

Mobil tuvalet, tuvalet ihtiyacını karşılayan taşınabilir ve oldukça kolay olan portatif tuvalet kabinleridir. Mobil tuvaletin içerisinde ise temiz ve pis su depolarının ayrı ayrı bulunduğu bir lavabo, alafranga ya da alaturka tuvaletlerin bulunduğu bir sistem bulunur. Polietilen maddesinden yapıldığı için de taşıma işlemi kolaylığı bulunur. İnsanlar genellikle bu mobil tuvaleti konut, endüstriyel ve ticari amaçlı kiralamayı planlıyor.

Engelliler için özel olarak tasarlanmış bir tuvalet olduğu için tercihe ve kullanıma göre alafranga ya da alaturka da tercih edilerek tuvalet seçenekleri ile organizasyonlarınıza pratik ve kullanışlı bir hizmet sağlıyoruz.

Prefabrik tuvaletlerdeki kimyasallar atık her maddeyi parçalar, tankta yaşayabilecek bakteri ve virüsleri öldürür ve kokuyu giderir. Bu, hem koku kaynaklarını parçalayarak hem de onları daha hoş bir koku ile maskeleyerek olur. Anahtar, ünitelere doğru programda servis yapıldığından emin olmaktır. Ünite, atık su hattının üzerinde olacak şekilde aşırı kullanılırsa veya kimyasal yaklaşık yedi gün içinde değiştirilmezse koku oluşur.

Prefabrik Tuvalet Çeşitleri ve Mobil Tuvalet Kiralama

İzmir’de Aliağa, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova gibi ilçelerin yanısıra Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar gibi ilçelerde ve Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz gibi ilçelerde, ayruca Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı ve Urla gibi bölgelerde prefabrik wc kiralama hizmeti siparişleri gelmektedir.

Prefabrik tuvalet hizmetinin çeşitleri de bulunur. Kabin tuvalet alafranga ve alaturka tuvaletlerin sığabildiği büyüklükte olan kabinlerdir. Konser etkinlikleri, inşaat ve şantiyelerde, açılış organizasyonu gibi çeşitli yapılan organizasyonlar gibi etkinliklerde kullanımı oldukça fazladır.

Seyyar tuvalet araçların içerisinde olan tuvaletlerdir. Alafranga tuvalet ve lavabo sistemlerini de içinde barındırır. Gün içinde mekân değiştirilen organizasyonlar için kullanımı oldukça uygundur. İzmir seyyar tuvalet olarak hizmetlerimizden oldukça hızlı bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Prefabrik Tuvalet ve Mobil Kabinlerin Kullanımı

İnsan dışkısı genellikle, uygun şekilde elimine edilmezse yakındaki su kaynaklarını kirletebilecek zararlı mikroorganizmalar taşır. Bu patojenlerin çoğu soğuk suda gelişir ve hastalığı kolayca yayabilir. İşte bu sebeple mobil tuvalet çeşitleri kullanımı oldukça yaygın olan ürünlerdir.

İzmir tuvalet kiralama olarak bu alanda en iyi hizmeti veren bir firmayız. Mobil tuvaletler konser Etkinlikleri ve piknik organizasyonların da çok sık tercih edilir. Ayrıca seyyar tuvalet kabinleri, yolculara uzun araba yolculuklarında kendilerini rahatlatma fırsatı verir.

Şehir merkezlerinde veya şehir merkezlerine uzak olan bölgelerde yapılan konser ve sahne gösterileri gibi etkinliklerinde dinleyiciler ve izleyiciler için kullanılan en temel ihtiyaçlardan bir tanesidir. Bu nedenle de kullanımı oldukça yaygındır.

İster bir açık hava zanaat gösterisine ister mevsimlik bir festivale ev sahipliği yapıyor olun, misafirlerinizin rahatlığı için park alanına mobil prefabrik wc tuvaletler yerleştirebiliriz. Veya inşaat şantiyelerinde; özellikle çok sayıda işçi için güvenilir tuvaletler bulmak zor olabilir. Mobil tuvaletleri yerinde bulundurmak, endişe veya aciliyet duygusunu hafifletmeye yardımcı olabilir.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.