İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Kalabalık grupların ihtiyacı Karavan Tuvaletler

  Karavan Hizmetler

  Karavan Tuvalet

  Açık hava organizasyonlarında ve kalabalık grupların bulunduğu ortamlarda, tuvalet ihtiyacının karşılanması oldukça önemlidir. Özellikle yemekli ve içecek ikramının olduğu organizasyonlarda insanlar daha çok tuvalet kullanma ihtiyacı hissedebilir. Film ve dizi çekimleri, konserler, mitingler; piknik alanları, fuarlar gibi farklı ortamlarda yerleşik bir tuvalet sistemi kurmak mümkün değildir. Özellikle sit alanı olarak kabul edilen yerlerde kalıcı bir yapı inşa edilmesine, doğal yapının bozulmasını engellemek amacıyla izin verilmez. . Bu gibi durumlarda karavan tuvaletler en iyi çözümü sunar. Mestem Atık Yönetim Hizmetleri; ISO 9001:2015, ISO 14001:2015 ve ISO 45001:2018 belgelerine sahip bir firma olarak sizleri en kaliteli karavan tuvalet modelleri ile buluşturmaktadır.

  Karavan Tuvalet Özellikleri

  Mobil tuvalet karavanlarda hem kadın hem de erkek için ayrı alanlar bulunur. Bu alanların girişleri de ayrıdır böylece mahremiyetin korunması amaçlanır. Erkekler için ayrılan kısımda 2 adet klozet ve bir adet pisuvar vardır. Kadınlar kısmında ise 2 adet klozet ve 2 lavabo bulunur. Lavabo ve aynanın yanı sıra klimanın da bulunması sayesinde her mevsim konforlu bir kullanım olanağı elde edilir. Aynı zamanda karavanlarda hijyenin korunması için gerekli çalışmalar, Mestem tarafından düzenli olarak gerçekleştirilir. Böylece hijyenik ortam yapısı her zaman korunur. Havalandırmanın yeterli olması, karavan içerisinde kötü bir koku oluşmasını engeller. Organizasyonunuza katılması beklenen kişi sayısına göre istediğiniz sayıda karavan kiralayabilirsiniz.

  Karavan Tuvalet Kullanmanın Faydaları

  Karavan seyyar tuvalet kullanmanın en önemli faydalarının başında; çevre kirliliğinin, koku oluşumunun ve kötü görüntünün engellenmesi gelir. Organizasyon alanlarının her daim temiz kalması için siz de uygun fiyatlarla kiralama hizmetimizden yararlanabilirsiniz. Dış mekânlarda düzenlenen her türlü etkinlikte siz de Mestem kalitesinden yararlanabilir ve organizasyonunuzun başarısını artırabilirsiniz.

  Yorum Yap