KARABÜK MOBİL TUVALET

Kolay, kullanışlı ve aynı zamanda güvenli çözüm seçenekleri, hayatımızı kolaylaştırmaktadır. İş dünyasında da güvenilir ve pratik çözümler, markalaşmanın ilk önemli adımıdır. Karabük mobil tuvalet, açık hava kategorisinde hizmet sunan firmaların tercih ettiği bir seçenektir. Misafirlerin wc ile ilgili ihtiyacını en iyi şekilde karşılayan mobil tarzı tuvaletler, aynı zamanda organizasyon sahibinin prestijini sağlamlaştırmaktadır.

Kolay Çözüm

Kırsal alanda veya tuvaletin bulunmadığı yerlerde gerçekleştirilen bütün organizasyonların ortak problemi tuvalet ihtiyacıdır. Kalabalık insan topluluğunun tuvalet ihtiyacını derme-çatma tuvaletlerle karşılayamazsınız. Bu konuda profesyonel ve aynı zamanda ekonomik bir çözüm gerekiyor. Kolay ve aynı zamanda güvenilir çözüm seçeneği arayanlar için Karabük karavan tuvalet araçlarımız, en etkili çözüm seçeneğidir.

Misafirlerinizin Yüzü Gülsün

İnsan sağlığının en önemli konusu olan WC ihtiyacı, mobil tuvaletlerle tarihe karışıyor. Özellikle kırsal alanlarda yapılan organizasyonlarda tercih edilen mobil araçlarımız, istenilen adrese kısa sürede ulaşıyor. Türkiye’nin bütün il ve ilçelerine hizmet veren tuvalet araçlarımız, bu konuda aradığınız çözüm seçeneğini kapınıza getirmektedir. Karabük seyyar tuvalet tercihi, diğer seçeneklerden çok daha avantajlı özelliklere sahiptir.

Araç Filomuz Özeldir

Lüks, konforlu ve aynı zamanda kullanışlı olan mobil araçlarımız, bu sektöre özel olacak şekilde mobil araçlarımızın genel özellikleri şu şekildedir:

  • Su ile ilgili her hangi bir problem yaşanmamaktadır.
  • Kanalizasyon sistemi sağlıklıdır ve aynı zamanda koku oluşumunu maksimum engellemektedir.
  • Kapıların kilit sistemi güvenlidir ve kullanımı oldukça pratiktir.
  • Hareket alanı geniştir ve kapılar rahatlıkla açılıp kapanabilmektedir.
  • Lavabolar ev konforundadır ve kullanışlıdır.

Kendinizi evinizde hissedeceğiniz tasarımlarımız, birinci sınıf özelliklere sahip tasarımlardır. Temizlenme sorunu olmayan ve hijyenik özelliklere sahip mobil tuvaletler, her zaman göreve hazırdır. Karabük tuvalet kiralama, her sektör için ihtiyaçtır. Tuvaletin olmadığı ve veya kullanılmasının imkansız olduğu zamanlarda, bu zorunlu ihtiyaç için mobil seçenekler tercih edilmektedir.

Bir Telefon Kadar Yakınız

Mesafeleri kısaltan ve hayatımızı kolaylaştıran teknoloji, tuvalet kiralama işlemlerinde de kolaylık sağlıyor. Elemanlarımız, bu kategoride istediğiniz şehre kısa sürede ulaşıyor. Organizasyonunuzun başarılı geçmesi için mobil tuvaletlere ihtiyaç duyulmaktadır.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.