KARAMAN MOBİL TUVALET

Beklentilerinizden çok daha fazlasını sizlere sunacak olan bir mobil tuvalet hizmetinden istifade etmek adına doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz. Buna ek olarak mobil tuvalet hizmetlerinde her zaman için hijyenik koşullarda, sağlığınıza önem verecek şekilde çalışıyoruz. Bu sayede seyyar tuvaletlerin sağlıksız olduğu anlayışını değiştirmek adına da iddialıyız.

Yenilikçi Fikirler Burada

Firmamızın müşterilerinin beklentilerini birebir karşılamak adına pek çok yenilikçi fikri bulunur. Bunlardan bir tanesi de daha yüksek standartlarda hizmet almak isteyen müşterilerimizin fazlasıyla memnun olacağı karavan tuvalet hizmetleridir. Karavan tuvalet hizmetlerinde müşterilerimiz aynı zamanda birden fazla tuvaleti kullanıma sunma fırsatı elde edeceği gibi bu birden fazla tuvalet sadece tek bir platform üzerinde yer alacaktır. Aynı zamanda Karaman karavan tuvalet hizmetimiz sayesinde son derece zahmetsiz bir şekilde tuvaletlerin yerini değiştirmek de mümkün olacaktır. Elbette sık sık iş sahasını değiştiren müşterilerimiz açısından bu hizmet son derece kullanışlı görünecektir.

Her Kesimden Müşterilerimize Açığız

Firmamızın başlıca amaçları arasında her kesimden müşterisine bu nitelikli hizmeti sunmak gelir. Bu nedenle her yaştan ve her gruptan müşteriye uygun bir hizmet anlayışı benimsemeyi bir borç biliyoruz. Bu bağlamda hem engelli hem de çocuk müşterilerimiz için uygun Karaman tuvalet kiralama çözümleri sunuyoruz. Herkesin zihninde yer eden olumsuz seyyar tuvalet anlayışını değiştirmek adına bunu son derece kıymetli bir amaç olarak görüyoruz.

Hijyen ve Sağlık Birinci Öncelik

Firmamızın sahip olduğu deneyimin yanı sır bunca zamandır hiçbir şekilde taviz vermediği ve vermeyeceği pek çok ilkesi de bulunmaktadır. Bu ilkelerin başında da öncelikle hijyenik koşullar gelmektedir. Elbette pek çok müşterimiz haklı olarak daha öncesinde Karaman mobil tuvalet hizmetlerinden memnun kalmamış ve hijyenden bütünüyle uzak bir hizmet almak durumunda kalmış olduğundan bu düşünceye sahiptir. Ancak bizler hijyeni birinci öncelik olarak kabul ediyor ve bu anlayışınızı değiştirmek adına her şeyi yapıyoruz. Elbette sağlıklı bir Karaman seyyar tuvalet hizmeti de hijyenik koşulların peşi sıra geliyor.

Neden Benzerlerinden Farklı?

Firmamız elbette bu alanda hizmet sunan tek firma değildir. Ancak benzerlerinden ayır eden sayısız yönü bulunmaktadır.

  • Uygun fiyata yüksek nitelikli hizmet
  • Yenilikçi fikirler
  • Asla taviz verilmeyen hijyen ve sağlık koşulları
  • Dakik hizmet

Eksiksiz gerçekleştirilen bakımlar ile sorunsuz kullanım

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.