İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Karavan Tuvalet Nedir? Neden Tercih Edilmelidir?

  Karavan Hizmetler

  Karavan Tuvalet Nedir? Neden Tercih Edilmelidir?

  Karavan tuvalet açık alanlarda kullanılan seyyar bir üründür. İnsanların tuvalet ihtiyacını karşılayacağı uygun bir alan olmaması halinde ortamda yüksek oranda kirlilik oluşabilir. Bu kirlilik, mikropların çoğalmasına ve bulaşıcı hastalıkların daha kolay biçimde yayılmasına neden olur. Karavan tuvalet ise bu sorunların önlenmesini sağlayacak donanıma ve özelliklere sahiptir. Seyyar yapıda olan bu ürünler, istenilen noktaya koyulabilir. Şehir kanalizasyonuna ya da herhangi bir bağlantıya ihtiyaç duymayan ürünler her zaman hijyenik yapısını muhafaza eder.

  Karavan Tuvalet Nerelerde Kullanılır?

  Konserler, festivaller, dizi çekimleri ya da fuarlar; karavan tuvalet kullanımının en sık tercih edildiği alanlardır. Bu alanlarda bulunan insanlar için yeterli sayıda karavan tedarik edilmelidir. Adet sayısının kişi sayısı ile doğru orantılı olması önemlidir. Karavan tuvaletin bulunduğu alanın düz bir zemine sahip olması gerekir. Aynı zamanda kullanıcıların kolayca ulaşabileceği bir nokta seçilmesine de dikkat edilmelidir.

  Karavan Tuvalet Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

  Normal bir tuvaletin sağladığı bütün imkânlar karavan tuvaletlerde de vardır. İki adet lavabosu ve tuvaleti bulunan karavanlar, kadın ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanır. Erkekler için tasarlanan karavanlarda pisuar da mevcuttur. Karavan WC içerisinde sabunluk, tuvalet kağıdı dispenseri gibi hijyen için gerekli her şey bulunur. Geniş su depolama alanı sayesinde temiz su kolay kolay bitmez. Karavan tuvalet bulunan alanlarda çevre her zaman temiz kalır. Bunun yanı sıra doğal ortamın yapısını bozan bir sabit tuvalet inşa edilmesine gerek kalmaz. Bu seyyar WC modellerinden atık su tahliyesi yapılırken de doğa kirletilmez. Atık suyun içerisine koyulan kimyasal, koku ve bakteri oluşumuna mani olur.

  Karavan Tuvalet Fiyatları Ne Kadardır?

  Karavan tuvalet modellerini kiralayarak ihtiyaç duyduğunuz tüm alanlarda kullanabilirsiniz. Uygun fiyata sunduğumuz kiralama hizmeti sayesinde birden fazla karavanı da kullanıma açmanız mümkündür. Tuvaletlerin temizliği, bakımı ve malzeme değişimi firmamızın sorumluluğundadır. Sizin tek yapmanız gereken karavanı uygun bir noktada tutmak ve herhangi bir sorunda hemen bizimle iletişime geçmektir. Siz de sunduğumuz fırsatlardan yararlanmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Karavan Tuvalet Özellikleri

  Karavanlar sadece seyahate çıkmak ya da gezmek için değildir. Geniş bir alan sunan bu araçlar seyyar tuvalet olarak da kullanılabilir. Karavan WC’lerin içerisinde erkek ve kadınlar için özel alanlar oluşturulabilir. Bu sayede hem mahremiyet sağlanır hem de tek bir alanda yığılma olması engellenir. Erkekler için tasarlanan alanlarda pisuar da bulunur. Bunun yanı sıra iki adet klozet, lavabo ve aynanın ortamda bulunması sayesinde elinizi yıkamanın yanı sıra saçınızı düzeltebilirsiniz. Kadınlar için ayrılan bölümde de aynı olanakların bulunması sayesinde herkes için konforlu bir alan oluşturulur. Kadınlar aynayı kullanarak makyajlarını tazeleyebilir. Karavan tuvaletlerde yer alan klima, mevsim koşullarına uyumlu şekilde sıcaklık düzenlemesi yapılmasına imkân verir. Zeminde kullanılan gerfloor taban kaplama sistemi ise yoğun kullanımların bile üstesinden gelerek dayanıklılığını her zaman korur.

  Karavan Tuvalet Neden Tercih Edilmelidir?

  Karavan tuvalet kapladığı alan itibarıyla avantaj sağlayan bir üründür. Kabin tipinde olan seyyar modellerin kullanımının mümkün olmadığı kadar dar alanlarda karavan tuvaletler rahatlıkla kullanılabilir. Özellikle dizi çekimleri ve farklı açık hava organizasyonları sırasında uygun sayıda karavan tedarik edildiği takdirde herkes için rahatlık sağlanır.

  Kaç Adet Karavan Tuvalet Kiralamalıyım?

  Ortamda bulunan kişi sayısına göre uygun şekilde karavan tuvalet kiralamanız gerekir. 150 ve üzerinde kişinin ağırlanacağı bir ortamda en az iki adet karavana ihtiyaç vardır. Kişi sayısı arttıkça karavan adedini de artırmak gerekir.

  Karavan Tuvaletler Kanalizasyona Bağlanır mı?

  Yerleşik tuvaletler kanalizasyon sistemine ve şehir su şebekesine bağlanarak kullanılır. Karavan tuvaletlerde ise böyle bir bağlantı yapılmasına gerek yoktur. Karavan sistemlerinde atık ve temiz su deposu bulunur. 2,5 tonluk depolar uzun süre kesintisiz bir şekilde kullanılabilir.

  Karavan Tuvalet Fiyatları

  Uygun fiyat avantajı sunan firmamız, istediğiniz adette karavanı istediğiniz alanda bulundurmanızı sağlar. Yemek ve içecek servisi yapılan alanlarda ciddi sayıda tuvalet ihtiyacı doğabilir. Bu nedenle fiyat avantajından yararlanarak kiralama desteği alabilirsiniz. Herhangi bir teknik desteğe ihtiyaç duyduğunuzda profesyonel ekibimiz her zaman yardımınıza koşar. Bunun yanı sıra karavan tuvaletlerin temizliği de ekibimiz tarafından gerçekleştirilir.

  Yorum Yap