Karavan Tuvalet

Karavan Tuvalet

Karavan Tuvalet, hayatın pek çok farklı alanında ihtiyaç duyulan yenilikçi ve taşınabilir tuvalet sistemidir.

Özellikle kamp alanlarında ve seyahat esnasında pratik kullanım avantajı sunuyor.

Karavan tuvalet sistemleri kiralama hizmetimiz aracılığı ile istediğiniz her noktaya konumlandırabilirsiniz. 

Mestem Karavan Tuvalet

Mestem karavan tuvalet sistemleri her türlü açık alan organizasyonlarında tercih edilen Karavan WC tasarımlarıdır. Mestem markalı seyyar tuvaletler, kalitesi ve kullanım detayları ile kullanıcı dostu hijyenik oluşumlardır.

Mestem Karavan Tuvalet Sistemleri Özellikleri

Mestem karavan tuvalet sistem özellikleri zengin iç hacimleri ile ön plana çıkıyor.

Kadın ve erkek tuvalet bölümlerinden oluşan seçeneklerimiz ile kullanışlı ürünleri hizmetinize sunuyoruz.

Erkek karavan tuvalet bölümlerinde 2 klozet, 1 adet pisuvar, 1 aynalı lavabo ve 1 adet klima yer almaktadır.

Kadın karavan tuvalet bölümünde ise 2 klozet, 2 aynalı lavabo ve 1 klima eşliğinde konforlu bir kullanım beraberinde bulunmaktadır.

Mestem Karavan Tuvalet Sistemlerine ait ortak özelliklerinde ise 2,5 ton temiz su tankı, 5 ton atık su tankı ve Gerfloor taban kaplama yer almaktadır.

Karavan Tuvalet Kiralama Fiyatları

Karavan tuvaletleri kiralama fiyatları, ihtiyacınız olan karavan tuvalet sayısına göre değişkenlik gösterebilir.

Karavan tuvalet sayısını planlarken, yeterli tuvalet olduğundan emin olmak gerekiyor.  Her 50 misafir için bir tuvalet olması yeterlidir. Bunun yanı sıra; ilk döngüden sonraki her dört saatlik artış için ek tuvaletler düşünülmelidir.

6 saatlik bir kirama için katılımcı sayısının 150 olduğunu varsaydığımız durumlarda üçten fazla tuvalete ihtiyacı oluşacaktır.

Buna ek olarak 150 misafir için ikiden fazla ve ek süre için de ek bir karavan tuvalet bulundurmalısınız.

Açık alanda organize edilmiş olan bir yemek servisiniz varsa ya da çok fazla içecek servisi yapacaksanız, birkaç tuvalet daha eklemeniz gerekiyor.

Herhangi bir etkinlik esnasında tuvaletler sürekli dolu ise organizasyon mahvolabilir.

Bu bağlamda karavan tuvaletlerde erkek ve kadınlar için 2’şerden toplam 4 adet klozet olduğunu düşünerek ihtiyacınız olan karavan tuvalet sayısını hesaplayabilirsiniz.

Karavan Tuvalet Hizmeti

Karavan tuvalet hizmeti için kurumsal olarak hizmet veren firmamızı tercih edebilirsiniz. Her yerde hijyeni bulabileceğiniz Mestem karavan tuvalet modellerini inceleyebilirsiniz. Farklı kapasitelerde ve ihtiyaçlarınıza uygun modelleri sizlere sunuyoruz.

VIP tuvalet hizmeti ihtiyaçlarınızda Mestem olarak en uygun fiyat teklifleri ile yanınızdayız. Özel olarak dizayn edilen karavan tuvalet modelleri, sıcak su gibi özellikleri ile konforlu kullanım sunmaktadır.

Açık alanlarda hijyenik bir tuvalet kullanımı için, Mestem karavan tuvalet modelleri ideal bir seçim olacaktır.

Karavan Tuvalet Kullanım Alanları

Karavan tuvalet kullanım alanları oldukça geniştir. Pek çok etkinlik için tercih edilmektedir. Özellikle kalabalık kullanım alanlarında üst düzey hijyen ve konforu sunmaktadır. Karavan tuvalet kullanım alanları şu şekilde sıralanabilir:

  • Reklam, dizi veya film setlerinde,
  • Şenlik, festival ve doğa etkinliklerinde,
  • Arazi çalışmalarında,
  • Konser, kongre, festival ve turne faaliyetlerinde,
  • İnşaat alanları
  • Acil durumlar
  • Sosyal etkinlik ve fuarlarda karavan tuvalet modelleri tercih edilmektedir.

Tüm İhtiyaçlara Uygun Çözümler

Tüm ihtiyaçlara uygun çözümler için Mestem ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Özellikle kalabalık organizasyonlarda sağlıklı bir tuvalet kullanımına dikkat edilmelidir.

Günümüzde karavan tuvalet hizmeti oldukça yaygındır. Eksiksiz hizmet kalitesi ve çevreci kullanım sunan karavan tuvalet hizmetimizden sizler de yararlanabilirsiniz.

Karavan tuvalet çeşitleri açık alanlarda sağlıklı bir kullanım sunmaktadır. Tuvaletin olmadığı ya da erişiminin zor olduğu her türlü alanda kullanılabilmektedir.

Pek çok organizasyon ve etkinlikte tuvalet ile ilgili yaşanacak sorunların önüne geçmektedir. Pratik bir çözüm olarak tercih edilmesinin yanı sıra, konforlu kullanım sunması da en önemli ayrıcalığıdır.

Karavan Tuvalet İle Çevre Kirliliğine Son

Karavan tuvaletler ile çevre kirliliğine son verebilirsiniz. Karavan tuvaletlerin yapım aşamasında tüm detaylara dikkat edilmektedir. Tamamen hijyenik bir tuvalet ortamı hazırlanmaktadır. İçerisinde bulunan hijyen malzemeleri yanı sıra, sıcak su gibi detaylar da göz önünde tutulmuştur.

Mahremiyeti üst seviyede tutmak açısından, kullanıldığı alanın içeriden kilitlenmesi mümkündür. Havalandırma gibi oldukça önemli olan detaylar da eksiksiz olarak yer almaktadır. Atık haznesinin geniş kapasitede olması, çevreci kullanım açısından önemlidir.

Karavan tuvalet kullanımı sırasında çevreye herhangi bir atık gönderilmemektedir. Bu neticede kullanım süresinde bir koku veya kirlilik oluşmamaktadır. Açık alanlarda tuvalet ihtiyaçlarını profesyonel olarak tamamlamak için, Mestem karavan tuvalet çeşitlerini tercih edebilirsiniz.

Karavan Tuvalet Kullanımı

Karavan tuvalet kullanımı oldukça pratiktir. Rahat bir şekilde kullanabileceğiniz karavan tuvaletlerde her daim temiz su, havalandırma sistemi, tuvalet kağıdı ve sabun gibi malzemeler eksiksiz olarak yer almaktadır.

Ev ortamını aratmayacak temiz bir tuvalet alanı oluşturulmuştur. Her kullanıcının rahat bir şekilde tuvalet kullanması sağlanmaktadır. Firmamız aracılığı ile ulaşabileceğiniz karavan tuvalet modelleri hijyen ve rahat kullanım göz önünde tutularak üretilmiştir.

Mestem olarak, karavan tuvalet alanında öncü olmanın gururunu yaşamaktayız. İstediğiniz alana kurulurum yapılarak, ihtiyaçlarınıza yönelik en uygun karavan tuvalet modelini ve fiyatlarını sizlere sunmaktayız.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.