KARS MOBİL TUVALET

Seyyar tuvalet hizmetleri dendiği zaman pek çok insanın aklına sağlıksız koşullar ve hijyenik olmaktan fazlasıyla uzak tuvaletler gelir. Oysaki bizler bu anlayışı sektöre adım attığımız ilk gün değiştirdik. Firma olarak hem sağlıklı hem de hijyenik bir ortamda sizlere Kars tuvalet kiralama hizmetlerini sunmak adına geliyoruz. Aynı zamanda müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı benimseyerek her geçen gün biraz daha iyisini yapmaya çabalıyoruz.

Yenilikçi Fikirler

Yenilikçi fikirleri sizlere sağladığımız hizmetlerde sonuna kadar kullanıyoruz. Bu fikirlerimizden bir tanesi de Kars karavan tuvalet hizmetimiz. Sadece Kars’ta değil Türkiye’nin hemen her yerinde sizlere bu hizmeti sunan firmamız, özellikle sık sık iş sahası değiştiren müşterilerimize özel karavan tuvalet hizmetiyle daima sizlere çok daha yüksek standartlarda bir hizmet sağlayacaktır. Bunun yanı sıra karavan tuvalet hizmetlerimizde aynı anda birden fazla tuvaleti kullanmak da mümkün hale gelecektir. Ancak en büyük avantajı yukarıda da ifade edildiği üzere zahmetsiz bir şekilde yer değiştirebilmesidir.

Hijyenden ve Sağlıktan Taviz Yok

Bu sektörde bunca zamandır elde ettiğimiz deneyim, bize hijyenden ve sağlıklı koşullardan her ne pahasına olursa olsun taviz verilmemesi gerektiğini öğretti. Biz de size sağladığımız Kars mobil tuvalet hizmetinde her zaman için en sağlıklı ve en hijyenik şartları oluşturduk. Hangi ürün ve hizmetimizden yana tercihinizi kullanırsanız kullanın, sağlığınızın bizlere emanet olduğundan daima emin olabilir ve bu hizmeti gönül rahatlığıyla temin edebilirsiniz.

Zamanlamaya Çok Önem Veriyoruz

Firmamızın önem verdiği pek çok prensip olmakla beraber bunlardan bir tanesi de zamanlamadır. Her zaman için sizlere dakik bir hizmet sunmayı amaçlarız. Aynı zamanda size sunduğumuz hizmetlerden bir dakika dahi mahrum kalmamanız adına iş ve organizasyon tarihlerini sizler kadar iyi hatırlar, tam vaktinde uzman ekibimizle yanınızda oluruz.

Neden Biz Farklıyız?

Firma olarak bizleri farklı kılan sayısız unsur bulunmakla beraber Kars seyyar tuvalet alanında en çok öne çıktığımız alanlar şunlardır:

  • Hizmette dakiklik
  • Taviz verilmeyen hijyenik ve sağlıklı koşullar
  • Üstün fiyat ve fayda dengesi

Bunların tamamından ve daha fazlasından yararlanmak adına bizlerle iletişim kurabilirsiniz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.