KASTAMONU MOBİL TUVALET

Kastamonu ve çevresinde sizlere sağladığımız seyyar tuvalet hizmetimizde beklentilerinizi bundan böyle çok yüksek tutabilirsiniz. Zira biz öncelikle sizlerin memnuniyetini düşünüyor ve daha fazlasını size nasıl sunabileceğimizi düşünüyoruz. Aynı zamanda Kastamonu seyyar tuvalet işinin gereği hijyen ve sağlığa da çok önem veriyoruz.

Yenilikçi Fikirler Burada

Sizlere sağladığımız kiralık tuvalet hizmetlerinde yenilikçi fikirlere her zaman için açığız. Bu yenilikçi fikirleri de daima sizlere sağladığımız hizmetin kalitesini artırmak adına kullanıyoruz. Bu bağlamda öncelikli olarak Kastamonu karavan tuvalet hizmetinden söz etmekten memnuniyet duyarız. Özellikle çalışma sahalarını sık sık değiştiren müşterilerimiz için birebir olan karavan tuvaletler, daha yüksek standartlarda hizmet almak isteyen müşterilerimizin de beklentisini fazlasıyla karşılamaya adaydır. Buna ek olarak karavan tuvaletler sayesinde tek bir platform üzerinde birden fazla tuvalet kullanıma sunulabilecektir.

Sağlık ve Hijyene Verilen Önem

Bunca zamandır bu sektörden istifade etmiş olan müşterilerimizin aklında Kastamonu mobil tuvalet hizmetlerinin hijyenden ve sağlıklı koşullardan çok uzak olduğu yer etmiştir. Bu durum son derece haklı olmakla beraber bu anlayışı tamamıyla değiştirmeye de hazırız. Firmamızın uzman ekibi tarafından özenle kurulumu gerçekleştirilen ve hem tesisat hem de depolama alanları yönünden en kaliteli malzemelerin kullanıldığı kiralık tuvalet seçeneklerimizde sağlığınız tamamıyla bizlere emanet. Hijyenden ve sağlıktan asla taviz vermeyen bir firma olarak hak ettiklerinizi size sunmaya geliyoruz.

Zamanlama Konusunda Bir Numarayız

Zamanlama, firmamızın hizmet kalitesinin ayrılmaz unsurları arasında gördüğü bir husustur. Bu bağlamda dakik bir hizmet sunabilmek ve belirli bir süre öncesinden talep etmeniz durumunda iş sahalarınıza ve planlamış olduğunuz organizasyonlara tam vaktinde erişmek için elimizden gelenin fazlasını yapıyoruz. Aynı zamanda bu nitelikli hizmetten bir an bile mahrum kalmamanız adına Kastamonu tuvalet kiralama hizmetinde dakikliği olmazsa olmazlar arasında sayıyoruz.

Neden Öne Çıkan Bir Firmayız?

Farklı olmamızın sebepleri elbette saymakla bitmez.

Ancak bizi en çok öne çıkaranlar şu şekilde sıralanabilir:

  • Hizmet kalitesiyle kıyaslandığı zaman makul fiyatlar
  • Uzman personel desteği
  • Dakik hizmet anlayışı
  • Yenilikçi fikirlerin uygulandığı bir firma oluşumuz
  • Sağlıklı ve hijyenik ortamlarda sunulan kiralık tuvalet hizmeti

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.