KAYSERİ MOBİL TUVALET

İnsan vücudu için yemek ve tuvalet ihtiyacı, hayatın devam etmesi için önemlidir. Bu iki konuda insanoğlu taviz veremez. Her zaman için yemeğe ve içmeye ihtiyaç duyan insan, aynı zamanda tuvalet ihtiyacı duymaktadır. Günümüz şehir hayatında ve köy hayatında lüks tuvaletler vazgeçilmez hale geldi. Kayseri mobil tuvalet için bizi gün içerisinde arayabilirsiniz. Araçlarımız kısa sürede Kayseri’ye ulaşmaktadır.

Peki, Tuvalet Olmayan Yerde Nasıl İhtiyaç Giderilmelidir?

Bu konuda ilkel çözümler, özellikle şehir hayatına alışmış kalabalık insan topluluğu için mümkün değildir. İnsan zorda kaldığı zaman ilkel şartlara başvurabilir. Ancak özel organizasyonlarda, misafirlerinizi ilkel şartlara zorlamanız, organizasyonu hazırlayan şirket için çok kötü bir imaj olacaktır. Kayseri karavan tuvalet araçlarımızla, misafirlerinizi her zaman için mutlu edebilirsiniz.

Çözüm Mobil Tuvalet

Özel davetler, kır düğünleri, kırlarda düzenlenen kır piknikleri ve şenlikler, bu konuda aradığınız çözüm seçeneklerini kapınıza gelmektedir.

Kayseri seyyar tuvalet sektöründe hizmet veren araçlarımızın genel özellikleri şu şekildedir:

  • Tuvaletlerimizde özel su tesisatı bulunmaktadır.
  • Lavabo tesisatı, lüks ve konforludur.
  • Musluk ve sifon tesisatı, wc temizliği konusunda aradığınız çözüm seçeneğini kapınıza getirmektedir.
  • Kokunun oluşumun engelleyen havalandırma teşkilatı, tuvaletin kullanım kalitesini maksimuma çıkarmaktadır.

Sağlıklı bir şekilde tuvalet sorununu ortadan kaldırmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Ekibimiz kısa sürede adresinize araç göndermektedir.

Çocuklar Engelliler ve İhtiyarlar Faydalanabilir

Kamu hizmetinde farklı bir yere sahip olan tuvalet hizmeti, sağlıklı toplum için önemli bir konudur. Bay ve bayanlara özel karavan tuvaletlerimiz, aradığınız çözüm seçeneğidir. İhtiyarlar, engelliler ve çocuklar, özel tasarımlı mobil tuvaletlerimizden faydalanabilir. İstediğiniz zaman adresinize gelen araçlarımız, standart özelliklere sahiptir.

Kış Aylarında da Çözüm Üretiyoruz

Soğukların başlaması ile birlikte, dışarıdaki tuvaletlerde donma problemi ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda pis borular tıkanmaktadır ve tuvalet kullanılmaz hale gelmektedir. Kayseri tuvalet kiralama seçeneklerimiz, tuvaletin olmadığı bütün mekanlarda aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Günlük kiralamanın yanı sıra ayrıca saatlik kiralama işlemi de bu kategoride tercih edilmektedir.

Araçlarımızın bakımı, vergi işlemleri ve diğer bütün masrafları şirketimize aittir. Müşterimiz sadece kira ücreti ödemektedir.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.