KAYSERİ MOBİL TUVALET

İnsan vücudu için yemek ve tuvalet ihtiyacı, hayatın devam etmesi için önemlidir. Bu iki konuda insanoğlu taviz veremez. Her zaman için yemeğe ve içmeye ihtiyaç duyan insan, aynı zamanda tuvalet ihtiyacı duymaktadır. Günümüz şehir hayatında ve köy hayatında lüks tuvaletler vazgeçilmez hale geldi. Kayseri mobil tuvalet için bizi gün içerisinde arayabilirsiniz. Araçlarımız kısa sürede Kayseri’ye ulaşmaktadır.

Peki, Tuvalet Olmayan Yerde Nasıl İhtiyaç Giderilmelidir?

Bu konuda ilkel çözümler, özellikle şehir hayatına alışmış kalabalık insan topluluğu için mümkün değildir. İnsan zorda kaldığı zaman ilkel şartlara başvurabilir. Ancak özel organizasyonlarda, misafirlerinizi ilkel şartlara zorlamanız, organizasyonu hazırlayan şirket için çok kötü bir imaj olacaktır. Kayseri karavan tuvalet araçlarımızla, misafirlerinizi her zaman için mutlu edebilirsiniz.

Çözüm Mobil Tuvalet

Özel davetler, kır düğünleri, kırlarda düzenlenen kır piknikleri ve şenlikler, bu konuda aradığınız çözüm seçeneklerini kapınıza gelmektedir.

Kayseri seyyar tuvalet sektöründe hizmet veren araçlarımızın genel özellikleri şu şekildedir:

  • Tuvaletlerimizde özel su tesisatı bulunmaktadır.
  • Lavabo tesisatı, lüks ve konforludur.
  • Musluk ve sifon tesisatı, wc temizliği konusunda aradığınız çözüm seçeneğini kapınıza getirmektedir.
  • Kokunun oluşumun engelleyen havalandırma teşkilatı, tuvaletin kullanım kalitesini maksimuma çıkarmaktadır.

Sağlıklı bir şekilde tuvalet sorununu ortadan kaldırmak için bizimle irtibata geçmeniz yeterlidir. Ekibimiz kısa sürede adresinize araç göndermektedir.

Çocuklar Engelliler ve İhtiyarlar Faydalanabilir

Kamu hizmetinde farklı bir yere sahip olan tuvalet hizmeti, sağlıklı toplum için önemli bir konudur. Bay ve bayanlara özel karavan tuvaletlerimiz, aradığınız çözüm seçeneğidir. İhtiyarlar, engelliler ve çocuklar, özel tasarımlı mobil tuvaletlerimizden faydalanabilir. İstediğiniz zaman adresinize gelen araçlarımız, standart özelliklere sahiptir.

Kış Aylarında da Çözüm Üretiyoruz

Soğukların başlaması ile birlikte, dışarıdaki tuvaletlerde donma problemi ortaya çıkmaktadır. Bu gibi durumlarda pis borular tıkanmaktadır ve tuvalet kullanılmaz hale gelmektedir. Kayseri tuvalet kiralama seçeneklerimiz, tuvaletin olmadığı bütün mekanlarda aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Günlük kiralamanın yanı sıra ayrıca saatlik kiralama işlemi de bu kategoride tercih edilmektedir.

Araçlarımızın bakımı, vergi işlemleri ve diğer bütün masrafları şirketimize aittir. Müşterimiz sadece kira ücreti ödemektedir.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.