KİLİS MOBİL TUVALET

Yediden yetmişe hepimiz için en büyük ihtiyaçlardan biri olan WC konusu, bütün mekanların ortak sorunudur. Evlerde, iş yerlerinde, fabrika ve imalathanelerde tuvalet, hayatın bir parçasıdır. Mikrop yuvası olan ve temizliğin şart olduğu WC’ler, bulaşıcı hastalığa neden olabilir. Bu nedenle temizliği ihmal edilmemelidir. Kilis mobil tuvalet araçlarımızla, WC sorunu tam anlamıyla çözülecektir. Kilisliler bizi her zaman için arayabilir. Bütün şehirlere hizmet veren firmamız, en kısa sürede adresinize ulaşmak için çaba sarf etmektedir.

Sağlıklı ve Kullanışlı WC’ler

Karavan üzerine tasarlanan ve taşınma problemi olmayan tasarımlarımız, resmi açıdan gerekli bütün izinlere sahiptir. Araçların vergi, sigorta ve benzeri masrafları firmamız tarafından karşılanmaktadır. Periyodik bir şekilde gerekli olan bütün sanayi bakım işlemleri sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir.

Pratik özelliklere sahip Kilis karavan tuvalet araçlarımızda şu özellikler göze çarpmaktadır:

  • Tuvaletle ilgili sorunlar kesin bir şekilde çözüme kavuşmaktadır.
  • Su deposu ve kanalizasyon sistemine sahip araçlarımız, kullanışlı özelliklere sahiptir.
  • Havalandırma sistemine sahip olması nedeniyle, kötü koku kesinlikle oluşmaktadır.
  • İstediğiniz zaman aracın yerini değiştirebilirsiniz.

Avantajlı mobil tuvaletlerimizle, organizasyonlarınız başarılı bir şekilde sonlanacaktır. Firmanızın imajını artırmak için açık hava organizasyonlarında mobil tuvalet araçlarımızı tercih edin.

Sıradan ve Basit Seçenekler Sonuç Vermez

Tuvaletle ilgili konularda, güvenilir ve etkili çözüm seçenekleri tercih edilmelidir. Sonuç vermeyen ve misafirlerinizi zor durumda bırakacak basit seçenekler, imajınızı zedeler. Kilis seyyar tuvalet seçenekleriyle, kalabalık insan topluluklarının wc ihtiyacını tam anlamıyla çözüme kavuşturabilirsiniz.

Neden Kiralama Seçeneği Tercih Edilmelidir?

Maliyetli olan seyyar araçlar, kısa süreli programlar için kiralanması daha mantıklıdır. Kısa süreli tuvalet ihtiyacını sorunsuz bir şekilde karşılayan özel tasarımlı karavan araçlarımız, uygun kiralama seçeneklerine sahiptir. Bir kaç gün veya bir kaç saat tuvalet ihtiyacının karşılanmasında kiralama işlemi daha avantajlıdır. Kilis tuvalet kiralama ekibimizle, Kayserililere 7/24 çözüm seçeneği sunuyoruz.

Bütün İllere Hizmet Götürüyoruz

Şirketimiz, belli bir şehre veya bölgeye hizmet vermemektedir. Türkiye’nin bütün illerine ve ilçelerine profesyonel çözüm seçeneği sunmaktadır. Elemanlarımız, söz verilen saatte adresinize ulaşmaktadır.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.