İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Kiralık Mobil Tuvalet çeşitleri nelerdir?

  Mobil Hizmetler

  Kiralık Mobil Tuvalet çeşitleri nelerdir?

  Kiralık mobil tuvalet, açık alanlarda sunduğu pratik çözümler sayesinde son yıllarda yoğun talep gören bir üründür. İnşaatlar, fuarlar, festival alanları ve piknik yerlerinde vakit geçiren insanların tuvalet ihtiyacını karşılaması genellikle sorun olabilir. Bu tür yerlerde kurulan sabit tuvaletler; yeterince temizlenmediği, bakım ve onarım ihtiyaçları karşılanmadığı için birer mikrop yuvasına dönüşebilir. Bu nedenle sadece ihtiyaç duyulan zamanlarda kurulan ve düzenli olarak temizlenen kiralık mobil tuvaletler ile hijyenik bir ortam oluşturulabilir.

  Tuvalet kiralamak isteyen firmalar, yerel yönetimler ve farklı kuruluşlar, farklı alternatifler arasından seçim yapma hakkına sahiptir. Kişi sayısına uygun olacak şekilde ürün kiralayarak, özellikle kalabalık grupların olduğu alanlarda yoğunluğun önüne geçilebilir.

  Kiralık Tuvalet Çeşitleri

  Mobil, konteyner, karavan gibi farklı tuvalet tipleri, birbirinden özellikleri yönüyle ayrılır. Mobil modeller, kabin şeklindedir. Konteyner ve karavan tipi olan modellerde ise tek bir alanda çok sayıda tuvalet yer alabilir. Engelliler için özel olarak tasarlanan ürünler, uzuvlarını kullanmak konusunda sıkıntı yaşayan kişilerin hareketini kolaylaştırır. Mobil ve karavan tuvalet kiralama arasında fiyat yönüyle farklılık vardır.

  Kiralık Tuvalet Özellikleri

  Kiralama hizmeti ile sahip olabileceğiniz ürünlerde; havalandırma menfezleri bulunur. Bu sayede koku oluşumu engellenir. Tavan kısmının ışığı emen yapıda olması sayesinde özellikle yaz aylarında aşırı sıcaklıkların önüne geçilir. Kanalizasyon, gider bağlantısı yapılması gerekmediği için mobil WC kiralama hizmeti ile sahip olduğunuz kabinleri, zeminin düz olduğu tüm alanlarda kullanma şansınız vardır.

  Ormanlık ve yeşil alanlar için ahşap renginde olan tasarımları tercih edebilirsiniz. Mestem Atık Yönetim Hizmetleri sayesinde temizlik ve dezenfeksiyon sürecinde herhangi bir zahmete katlanmanıza gerek kalmaz. Yöntem takımları ve özel araçlar vasıtasıyla yapılan düzenli temizlik işlemi neticesinde, her an hijyenikk alan kiralık tuvaletler ile çevre kirliliği de önlenir.

  Yorum Yap