İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Kiralık Tuvalet Firmalarının Sunduğu Hizmetler

  Atık Yönetimi

  Kiralık Tuvalet Firmalarının Sunduğu Hizmetler

  Kiralık tuvalet, açık alanlarda insanların çevreyi kirletmeden ihtiyaçlarını karşılamasına yönelik üretilen portatif bir üründür. Mahremiyet sağlayan, normal bir tuvaletin sunduğu bütün imkânlara sahip olan bu üründen tahmini kullanıcı sayısına uygun şekilde kiralamak mümkündür. Belediyeler, organizasyon firmaları ve kişisel etkinlikler düzenleyenler tarafından kullanılabilen kiralık tuvalet, dışarıda geçirdiğiniz her anı daha konforlu kılar. Farklı renklerde tasarlanabilen bu ürünler açık alanların görselliğini olumsuz etkilemez.

  Kiralık Tuvalet Modelleri

  Uzun yıllardır kiralık tuvalet hizmeti sunan Mestem, kaliteli ürünleri ile adından söz ettirmeyi başarır. Firmamızın sunduğu modeller hem doğaya herhangi bir zarar vermez hem de kullanıcılar için sağlıklı şartlar sunar. Bir kabin şeklinde olan kiralık WC modellerinin içerisinde hijyen malzemelerini koymak için uygun alanlar vardır. Tuvalet kağıdı için dispenser, sabun koymak için sabunluk bulunan kabinlerde su da tasarruflu bir şekilde tüketilir. Ayak pompası yardımıyla lavaboya ulaşan suda aniden kesilme gibi sorunlar olmaz. Kabinlerin yüksek kapasiteli su deposu, yüzlerce kullanıcı için yeterli olur. Atık su haznesi de yüksek kapasiteli olduğu için tahliye işlemleri belirli aralıklarla gerçekleştirilir. Kabin şeklinde olan kiralık tuvalet modellerinin yanı sıra karavan, vip WC gibi seçenekler de vardır.

  Kiralık Tuvalet Kullanımının Sağladığı Avantajlar

  ISO belgelerine sahip mobil tuvalet modelleri çevre duyarlılığı olan tüm belediyeler tarafından açık alanlarda kullanılmalıdır. Özellikle piknik, konser ve fuar alanları gibi çok büyük kalabalıkların oluştuğu alanlarda, bu tuvaletlerin kullanımı son derece önemlidir. Böylece çevrede insanları rahatsız edecek görüntüler ve kokular oluşmaz. Bulaşıcı hastalıkların yayılımının önlenmesinin en etkili yolu olan bireysel hijyen için en önemli katkıyı sunan seyyar tuvaletler, dayanıklı yapısı ile her alanda kullanılabilir.

  Polietilen malzemeden üretilen ürünler darbelere ve olumsuz iklim koşullarına karşı yüksek dayanıklılık gösterir. Zemine dengeli şekilde oturtulan kabinler, devrilmeden durabilir. Kiralık tuvalet kapısı içeriden kitlenerek kullanılabilir. Bu sayede insanlar içeride biri olduğunu kolayca anlar. Tüm bu avantajlardan yararlanmak, kalabalık insan gruplarının olduğu bölgeleri daha yaşanabilir kılmak adına kiralık tuvalet hizmeti alabilirsiniz. Sunduğumuz uygun fiyat seçenekleri sayesinde kabin adedini istediğiniz gibi belirleyebilirsiniz.

  Kiralık Tuvalet Firmaları

  Kiralık tuvalet açık alanlarda bulunan kişilerin istedikleri zaman tuvalet ihtiyacını karşılamasını sağlayan bir hizmettir. Özellikle yerleşim yerlerinden uzak noktalarda kalan piknik alanı, milli park ve ören yeri gibi ortamlarda bu hizmetin sağlanması son derece önemlidir. Aksi halde koruma altında olan alanlarda istenmeyen bir kirlilik meydana gelebilir. Kiralık tuvalet firmaları arasından yüksek kalite standartlarına uygun şekilde hizmet verenleri tercih etmelisiniz. Bu sayede sadece kiralama sürecinde değil teknik destek, temizlik gibi aşamalarda da profesyonel yardım alabilirsiniz.

  Kiralık Tuvalet Firmalarının Sunduğu Hizmetler

  Kiralık tuvalet düz bir zemine sahip tüm alanlarda kullanılabilir. Kabin şeklinde olan tuvaletlerin herhangi bir yere bağlanmasına gerek kalmaz. Bu sayede kanalizasyon altyapısı olmadan da seyyar tuvaletler kullanılabilir. Polieliten malzemeden üretilen kabinlerin içerisinde herhangi bir koku meydana gelmez. Aynı zamanda kullanılan hijyen ürünleri bakteri ve mikropların üremesini engeller. Seyyar tuvaletlerde herhangi bir sorun olması halinde gerekli bakım ve onarım çalışmaları yetkili firma tarafından yapılmalıdır. Üzerinde durulması gereken konulardan biri de ortamda bulunan kişi sayısına uygun şekilde tuvalet kiralanmasıdır. Yetersiz sayıda kabin olması durumunda insanlar, uzun süre beklemek zorunda kalır. Bu gibi durumlar büyük organizasyonların başarısına gölge düşürür. 

  Kiralık Tuvalet Fiyatları

  Kiralık tuvaletler donanımsal özellikleri bakımından son derece kalitelidir. Kabin içerisinde insanların bireysel hijyenlerini en iyi şekilde sağlamaları için gerekli tüm malzemeler bulunur. Biten malzemeler profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından yenilenir. Her zaman temiz su bulunan kabinlerde el yıkarken ayak pompası kullanılır. Pompalama sistemi ile açığa çıkan su, her zaman tasarruflu bir şekilde harcanır. Bu üstün donanım fiyat yönüyle de avantajlıdır. Çok yüksek bir ücret ödemeden çok sayıda mobil tuvalet kiralamak mümkündür.

  Yıllara meydan okuyan bu yapılar kilitli kapısı sayesinde kişisel mahremiyet alanınınızın ihlal edilmesine engel olur. Belediyeye ait bahçeler, parklar; turistik noktalarda bulunan kamp ve karavan konaklama alanları ya da aklınıza gelebilecek herhangi bir yerde seyyar tuvaletin var olması her anlamda olumlu bir durumdur. Firmamızın sunduğu cazip fiyatlardan yararlanarak kiralama hizmeti almak için hemen bize ulaşın.

  Yorum Yap