KIRIKKALE MOBİL TUVALET

İnsanların her zaman en temel başlıca ihtiyaçlarından birisi tuvalet ihtiyacıdır. Sindirim sisteminin ne kadar hızlı çalıştığı veya çalışma esnasında hangi kısımda olduğunu bilmek pek mümkün olmuyor. Bu sebeptendir ki hiç beklenilmediği bir anda içimizde tuvalet ihtiyacına sahip olduğumuz hissedilir. Sağlık, her şeyden ve herkesten önce gelir. Bu ihtiyacın doğru zamanlarda karşılanmaması gibi bir durum olduğunda çeşitli hastalıklar da baş göstermeye başlar. Kırıkkale tuvalet kiralama firması olarak tuvalet yaptırma işlemleriniz de sizlere hizmet vermekteyiz.

Mobil Tuvaletin Önemi

Kalabalık katılım olan etkinliklerde yaşanan en ciddi sorunlardan biri olan tuvalet sorunudur. Her zaman farklı çözümler bulan insanlar bu işinde pratik bir tarafını bularak mobil tuvalet üretimine başlanmıştır. Bu tarz portatif seçenekler ile kalıcı çözümler oldukça büyük avantajdır. Kurulduğu yere sağlam ve doğru bir şekilde sabitlenen ve deposu toprak altına gömülen seyyar tuvaletler bu tip alanlarda her zaman ciddi anlamda bir konfor olarak görülür. Kırıkkale seyyar tuvalet alanında müşterilerimizin istemiş olduğu ölçüler de üretimini yapmaktayız.

Kullanım Alanları

Mobil tuvaletlerin kullanım alanları oldukça yaygındır.

  • Genellikle birçok yer de düzenlenen festival, düğün, konser, eğlence olan etkinliklerde çok sık bir şekilde kullanılan seyyar tuvalet çok fazla işlev görür.
  • Özellikle açık alanlar da daha fazla ihtiyaç duyulur.

Kırıkkale mobil tuvalet olarak mobil tuvalet kiralama ve satışını yapmaktayız. Talebe ve ihtiyaca göre birçok firmadan temin edilen bu ürünlerin bütün nakliye, kurulum ve temizlik işlemleri dahil olmak üzere tamamen firmalara aittir.

Karavan Tuvaletin Kolaylığı

Kırıkkale karavan tuvalet olarak karavanların ölçülerine göre bu işlemlerinizi kolay bir şekilde çözümlemekteyiz. İhtiyaca en uygun seçimler yapıldığı zaman kısa sürede vakit kaybetmeden temin edilmesi gereken bu gibi ürünler için mutlaka firmalardan hizmet alınması gerekir. Bu sayede ihtiyaç duyulan ürünler tam zamanında yerlerine de ulaşmış olacaktır.

Bu konuda hizmet veren firmalar oldukça sağlam ürünler üreterek müşterilere hazır hale getirmektedir. Birkaç ay öncesinden haber vererek üretime aldırmak daha sağlıklı olacaktır. Böylelikle ürün istediğiniz tarih de yetişmiş olacaktır.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.