KIRKLARELİ MOBİL TUVALET

Mobil tarzı seçenekler, hızlı, pratik ve kullanışlı seçeneklerdir. İnsanoğlunun zorunlu kategoride değerlendirilen tuvalet ihtiyacı da mobil kategorisinde çözüme kavuşmaktadır. Şirketimiz, yeni nesil karavan tipi Kırklareli mobil tuvalet araçlarıyla, misafirlerinizin lavabo ihtiyacını karşılamaktadır.

Profesyonel Ekip ve Profesyonel Filo

Otomobil dünyasının pratik ve kullanışlı özelliklere sahip karavan tuvaletler, hizmet dünyasının en popüler seçeneğidir.

Kırklareli karavan tuvalet hizmetimizin genel özellikleri şu şekildedir:

 • İstediğiniz adrese kısa sürede ulaşıyoruz.
 • Mobil araçlarımız için sadece kiralama ücreti ödüyorsunuz. Aracın sanayi bakımı, sigorta ve vergileri firmamıza aittir.
 • Su tesisatı ve deposu, tuvaletlerin ihtiyacı olan su ihtiyacını sorunsuz bir şekilde karşılamaktadır.
 • Kanalizasyon sistemi sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.
 • Tuvaletlerin kullanımını engelleyen ve kullanıcıyı olumsuz etkileyen kötü koku oluşumu meydana gelmemektedir.

Özel tasarım kategorisinde tasarlanan karavanlarımız, her zaman için hizmet vermektedir. Saatlik veya günlük kiralama seçenekleriyle, misafirlerinizi memnun edebilirsiniz.

En İyi Çözüm

Dernek, vakıf ve sendikaların piknik organizasyonlarında, köylerde gerçekleştirilen şenliklerde ve benzeri kategoride oluşturulan organizasyonlarda, misafirleriniz ‘tuvalet’ arayacaktır. Kullanım kalitesi düşük tuvaletler, misafirleriniz için ‘hayal kırıklığı’ meydana getirecektir. Bu durumda organizasyonunuz başarısızlıkla sonuçlanacaktır. Kırklareli seyyar tuvalet araçlarımız, organizasyon programının en önemli maddelerinden biridir.

Bu kategorideki en iyi çözüm mobil tuvaletlerdir. Lüks apartmanlarda ve sitelerde kullanılan tuvaletleri ayağınıza getiren firmamız, mobil tuvalet ile ilgili çözüm seçeneklerini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Bu Kategoride Profesyonel Çözüm Seçenekleriyle Tanışın

Bakımlı ve son model özelliklere sahip karavan tipi araçlarımız, aradığınız profesyonel çözüm seçeneklerini kapınıza getiriyor. Kilitlenebilir ve sağlam kapılar, hareket alanını daraltmayacak şekilde tasarlanmıştır. Araçlarımızda lavabo sistemi bulunmaktadır. Tuvalet ihtiyacını gideren misafiriniz, lavaboya geçerek gerekli temizlik işlemini sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmektedir.

Mobil Tarzı Tuvaletlerin Avantajı Saymakla Bitmez

Hizmet kalitesini ön plana çıkaran firmamız, mobil tarzı tuvalet hizmetini maksimum kalitede sunmaktadır.

Kırklareli tuvalet kiralama filomuzun sağladığı avantajlar şu şekildedir:

 • Elemanlarımız deneyimli ve tecrübelidir. Hizmet konusunda her hangi bir problem yaşamazsınız.
 • Karavanlarımız, istediğiniz adrese gidebilmektedir.
 • Son teknoloji özelliğine sahip olan karavanlar, sağlık açısından aradığınız özelliklere sahiptir.

Mobil tuvalet kiralamak suretiyle, piknik ve şenlik gibi organizasyonlarda içiniz rahat etsin.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

 • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
 • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
 • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
 • Klima sistemi bulunmaktadır.
 • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.