KIRŞEHİR MOBİL TUVALET

Temizlik üzerine kurulu inanç ve kültür dünyamız, bu gün bütün dünyaya temizliği öğretmiştir. Avrupa’da insanlar dışkılarını sokaklara atarken, dedelerimiz tuvalet kültürüne sahipti. Dünya tuvaleti haçlı seferleri esnasında bizden öğrendi. Günümüzde ise artık tuvaletsiz mekan yoktur. Kırşehir mobil tuvalet ekibimiz, temizliğin simgesi olan kullanışlı tuvaletleri ayağınıza kadar getirmektedir. Kırşehirliler, istedikleri zaman bizimle irtibata geçebilir.

Çözüm Bizde

Dünya’nın en önemli konularından biri temizliktir. Temiz tuvaletler, salgın hastalıkların oluşumunu engeller. Kırşehir karavan tuvalet programında, temizlik konusu dikkate alınmaktadır. Resmi kurumların ve özel şirketlerin düzenlediği kalabalık piknik organizasyonlarında mobil tarzı araçlarımız pratik çözüm seçeneği sunmaktadır.

Araçlarımızın genel özellikleri;

  • Mobil tuvaletlerimizin yer sorunu yoktur. İstediğiniz zaman aracın yerini değiştirebilirsiniz.
  • Tuvaletlerde su ve kanalizasyon sorunu yoktur. Pvc özelliklere sahip araç, neme karşı dayanıklıdır.
  • Tuvaletlerin kullanım kalitesi maksimum seviyededir. Yani hareket alanı, koku için havalandırma ve temizlik gibi konularda aradığınız kaliteli çözüm seçenekleri Kırşehir seyyar tuvalet araç filomuzda yer almaktadır. Bizim için sağlığınız en önemli konudur.

Türkiye’nin Bütün İllerine Tuvalet Hizmeti Taşıyoruz

Firmamızın hizmet sınırı, Türkiye sınırı ile sınırlıdır. İstediğiniz ile en kısa sürede aracımız ulaşmaktadır. Piknik, konser, şenlik, konferans ve temel atma töreni gibi çok sayıda insanın iştirak ettiği etkinliklerde, mobil tarzı araçlarımız, aradığınız kaliteli çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Araçlarımızda aradığınız hijyenik özellikleri bir arada bulabilirsiniz.

Amatör Seçeneklerden Uzak Durmalısınız

Şehir hayatının vazgeçilmez ihtiyacı olan lüks tuvaletler, yaşam kalitemizi doğrudan etkilemektedir. Yaşam kalitemizi doğrudan etkileyen tuvaletler, tuvaletin olmadığı yerlerde eksikliğini hemen hissettirmektedir.

Eksi, kokan ve kanalizasyonu tıkanan tuvaletler, misafirlerinize karşı sizi mahcup edecektir. Misafirlerinize karşı mahcup olmak istemiyorsanız, lüks Kırşehir tuvalet kiralama karavanlarımızı değerlendirebilirsiniz. Kurulum problemi, su ve pis su gider problemi yaşamayan lüks karavanlarımız, bu konuda aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir.

Yediden Yetmişe Herkese Özel

İnsan biyolojisi vücudundaki zararlı maddeleri tuvalet yoluyla atar. Bütün insanlar için en temel ihtiyaçtır. Firmamız, yediden yetmişe herkesi doğrudan ilgilendiren bu konuda, sağlıklı seçenekleri ön plana almaktadır.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.