KOCAELİ MOBİL TUVALET

Seyyar tuvalet alanında her zaman için beklentilerinizi aşacak bir hizmet kalitesini hedefliyoruz. Elbette bu zamana kadar pek çok müşterimizin gözünde hijyenik olmayan ve sağlıklı koşullardan uzak seyyar tuvaletler bulunuyor. Ancak biz bu anlayışı kökten değiştirmek istiyoruz.

Karavan Tuvalet Hizmeti

Firmamızın sizlere sunacağı en büyük olanaklardan bir tanesi de Kocaeli karavan tuvalet hizmetidir. Bu hizmet sayesinde aynı anda birden fazla tuvaleti kullanıma sunmanız mümkün olabilecektir. Bunun yanı sıra bu hizmet sayesinde sık sık yer değiştiren iş sahalarına sahip olmanız da bir sorun olmaktan çıkıyor. Ne de olsa karavan tuvalet hizmetleri sayesinde tıpkı bir arabayı yer değiştirir gibi seyyar tuvaletlerin yerini değiştirmeniz mümkün olabilecektir. Son olarak sizlere sağladığımız karavan tuvalet hizmetimizde çok sayıda tuvaleti sadece tek bir platform üzerinde sağlamamız da mümkün olabilecektir.

Eksiksiz Yapılan Bakımlar Sayesinde Sorunsuz Hizmet

Size sağladığımız her türlü Kocaeli seyyar tuvalet hizmetinde ürünlerimizin bakımlarını günü gününe gerçekleştiriyoruz. Bu sayede ürünlerimizde arıza benzeri durumlarla karşı karşıya kalmanızı da engelliyoruz. Elbette ürünlerimizin depolama ve tesisat alanlarını da düzenli kontrol edip; bu parçaları daima en kaliteli malzemeler üzerinden seçerek seyyar tuvaletlerimizi tasarlıyoruz. Ürünlerimizin kurulumlarını da uzman ekibimiz tarafından gerçekleştirip, iş sahalarınıza kadar gelerek yerinde bu hizmeti vermeyi bir borç biliyoruz.

Makul Fiyata Yüksek Kalitede Seyyar Tuvalet Hizmeti

Firmamızın sunduğu hizmetin kalitesine rağmen her daim sizlere en makul fiyatlar üzerinden hizmet sunmayı hedefliyoruz. Elbette piyasada daha ucuza Kocaeli mobil tuvalet hizmeti sunan birtakım firmalar yer alıyor olabilir. Ancak bizler hem uzman ekibimiz, hem hizmetlerimizdeki dakikliğimiz hem de ürün ve hizmet kalitemiz göz önüne alındığı zaman bariz şekilde sizden yana bir fiyat politikası belirliyor; nitelikleri yüksek bir Kocaeli tuvalet kiralama hizmeti almanızın yanı sıra bütçenizin de korunmasını sağlıyoruz.

Bizi Farklı Kılan Hususlar Neler?

Bizleri tercih etmeniz için elbette sayısız neden var.

Ancak bu nedenler arasında müşterilerimizin aklına ilk gelenler genelde şu şekilde sıralanıyor:

  • Makul fiyata yüksek kalitede hizmet
  • Hijyenik ve sağlıklı ortamlar
  • Zamanlama konusunda tam isabet

Uzman ekip ile hizmetin her anında tam destek

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.