Konteyner Tuvalet

Konteyner Tuvalet

Kullanıma hazır olarak sunulan konteyner tuvalet seçenekleri, kamp alanlarında, ortak alanlarda, konserlerde, şantiyelerde ve kulis alanlarında tercih edilir ve buralarda portatif sıhhi tesisler sağlar.

Konteyner tuvalet wc seçenekleri; geçici klinikler, fuarlar, açılışlar, kongreler, askeri tatbikatlar, festivaller, toplumsal olaylar, TV çekimleri, reklamlar, parti mitingleri veya özel yardım projeleri için de son derece işlevsellik sağlar.

Mestem Konteyner Tuvalet Fiyatları

Kaliteli ve dayanıklı malzemesiyle en olumsuz şartlarda dahi uygunluk sağlayan özellikleriyle öne çıkan Mestem konteyner tuvaletlerle ilgili daha geniş bilgi almak için Mestem ile iletişime geçebilirsiniz.

Her çeşit organizasyonunuzda kullanmak üzere yüksek dayanıklı, ergonomik prefabrik wc arayışlarınıza hızlı ve temiz bir çözüm olanağı elde etmenize yardımcı olan kaliteli Mestem konteyner tuvalet fiyatları, muadillerine göre son derece uygundur.

İhtiyaçlarınıza en uygun konteyner tuvalet fiyatlarını özel tekliflerle öğrenmek için iletişim bilgilerimiz:

  • info@mestem.com.tr
  • +90 (224) 909 0859 – Merkez Ofis
  • +90 (224) 334 1996 – Faks
  • +90 (533) 147 6139 – Adana Ofis
  • +90 (533) 165 2215 – İzmir Ofis

Konteyner Tuvalet Yapımı

İç dizaynı seramik olarak hazırlanan konteyner wc tuvaletler, gider bağlantılı ya da bağlantısız seçenekler eşliğinde devreye alınmaktadır. Arzuladığınız mekâna ve ihtiyacınıza uygun olarak hazırlanan sıfır, ikinci el prefabrik çözümler, sorunsuz bir kullanım sağlanmasına yönelik arayışlarınızı sonlandıracak işlevselliğe sahiptir.

Mestem ile ivedi bir şekilde üretim, hızlı kurulum, zamanında teslim, yüksek kaliteli malzemeler, satış sonrası tam destek, çevre kurallarına uygunluk, personele yönelik sürekli eğitim konularında insan odaklı hizmetler veren profesyonel bir markadan hizmet almış olursunuz.

Ölçüler:

Wc prefabrik konteyner tuvalet seçeneklerinin boyutları şöyledir:

  • 3,00 metre
  • 7,00 metre
  • 3,20 metre

Ürün seçeneklerini durmaksızın geliştiren Mestem, konteyner kabin tuvalet wc ürünleri aracılığıyla da hayatın her alanında yüksek kaliteye erişmenize yardımcı olmaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.