İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Konteyner Tuvaletler kirliliği engelliyor

  Atık Yönetimi

  Konteyner Tuvaletler kirliliği engelliyor

  Konteyner tuvalet, açık alanlarda ve tuvalet erişiminin olmadığı noktalarda kullanılan bir üründür. Şantiye, konser, fuar ve festival alanlarında oluşan kalabalıklar ve yerleşim yerlerine olan uzaklık; tuvalet ihtiyacının karşılanmasını zorlaştırır. Bu nedenle yapılması gereken konteyner tuvaletleri uygun alanlara yerleştirmektir. Böylece hem çevrede oluşması muhtemel bir kirlilik engellenir hem de insanların etkinliklerde daha rahat bir şekilde hareket etmesi sağlanır. Konteynerlar kullanıcı sayısına göre uygun biçimde tasarlanır. İki ya da daha fazla tuvalet bulunan bu yapılarda kadın ve erkek için ayrı alanlar oluşturulabilir. Talebe göre konteyner içerisine duş da eklenebilir. Şantiye alanları ve plajlar duş ihtiyacının en fazla olduğu yerlerdir.

  Konteyner Tuvalet Nasıl Bir Yapıya Sahiptir?

  Konteyner tuvalet tamamen hijyenik ortam koşullarına sahiptir. Lavabo, tuvalet kağıdı, sabun gibi gerekli tüm malzemeler bu alanlarda bulunur. Tuvalet kapılarının içeriden kilitlenmesi sayesinde mahremiyet en üst seviyede korunur. Dayanıklı zemin malzemesi ve tuvalette havalandırmanın yeterli olması kullanımı son derece konforlu hale getirir. Bu sayede hava sıcaklıklarının yüksek olduğu dönemlerde içeride çok yüksek bir ısı ortaya çıkmaz. Atık haznesinde kullanılan kimyasal sayesinde koku oluşumu da engellenir. Her kullanıcının rahatlıkla ihtiyacını karşılayacağı alanların temizliği ve bakımı profesyonel ekip arkadaşlarımız tarafından gerçekleştirilir.

  Konteyner Tuvalet Nasıl Kullanılır?

  Konteyner tuvalet son derece rahat bir şekilde kullanılır. Tuvaletlerde her zaman temiz su, sabun ve tuvalet kağıdı bulunması hijyen sağlama sürecini daha kolay hale getirir. Kullanım sırasında zemin yapısına bağlı olarak kayma ve düşme gibi problemler meydana gelmez. Kalabalık grupların bulunduğu alanlar için aynı anda çok sayıda konteyner kullanılabilir. Bunun yanı sıra aynı konteyner içerisine çok sayıda tuvalet yerleştirilebilir.

  Konteyner Tuvalet Fiyatları Nelerdir?

  Konteyner tuvalet kiralama fiyat noktasında avantajlı bir hizmettir. Uygun fiyatlı bu hizmet sayesinde açık havada düzenlenen her organizasyon sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Belediyeler ve diğer kamu kuruluşları tarafından kiralanan konteynerlar doğal yaşama ya da tarihî alanlara zarar vermez. Aksine bu alanların korunmasına yardımcı olur. Siz de avantajlı hizmetlerimizle tanışmak için hemen bize ulaşın.

  Yorum Yap