KONYA MOBİL TUVALET

Osmanlı dedelerimizden miras kalan temizlik alışkanlığımız, kültürümüzün ve binlerce yıllık inancımızın temelini teşkil etmektedir. Binlerce yıllık geçmişe sahip tuvaletler, yaşam kalitemizi doğrudan etkilemektedir. Tuvaletle ilgili ihtiyaçların sağlıklı bir şekilde çözüme kavuşturulması, bu kategoride bizim için son derece önemlidir. Toplum sağlığını doğrudan etkileyen topluma açık tuvaletler, her zaman için bakımlı ve temiz olması gerekir.

Sağlıklı ve Aynı Zamanda Hijyenik Tuvaletler

Mobil tuvalet araçlarımız, temizliğe önem veren vatandaşlarımız için iyi bir seçenek. Şirketimiz, özel tasarlanan karavan tipi mobil araçlarla, zorunlu ihtiyaç kategorisinde yer alan tuvalet ihtiyacını sağlıklı bir şekilde çözmektedir. Huzur kenti Konya için, Konya mobil tuvalet filomuz, yılın her gününde hizmet vermeye devam etmektedir.

Mobil Araçlarımız Özel Tasarımdır

Karavan araçlarına monte edilen ve özel tasarlanan tuvaletler, güncel dekorasyon kurallarına uygun şekilde tasarlanmıştır. Tuvalet modelleri kategorisinde özel bir yere sahip olan mobil tarzı tuvaletlerimiz, bu konuda aradığınız hijyenik çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Konya karavan tuvalet rezervasyon işlemleri için müşteri hizmetlerimizi arayabilirsiniz.

Hizmet Kalitemizle Tanışın

Mobil tuvaletlerin genel özellikleri şu şekildedir:

  • Karavan üzerinde bulunduğu için kolaylıkla adres değiştirebilir. Yer değiştirme problemi yaşamadığı için istenilen köşeye park edebilir.
  • Su tesisatına sahip olduğundan dolayı, temizlik konusunda aradığınız çözüm seçeneklerini bir araya getirmektedir. Lavaboda ve tuvalette kullanışlı musluklar bulunmaktadır.
  • Kapılar pvc’dir. Ayrıca kapılarda kullanım problemi yaşanmamaktadır. Kullanım alanı geniştir.
  • Lavabolar lükstür ve ev konforundadır.

Mobil araçlarımızı değerlendirmeden, piknik ve benzeri organizasyonları planlamayın. Mobil araçlarımızı kiralamak suretiyle, bu kategoride lüks ve konforlu çözüm seçenekleriyle tanışabilirsiniz. Lüks ve ev konforunda Konya seyyar tuvalet araçlarımızı, deneyimli ve tecrübeli şoförler kullanmaktadır. Kullanım işlemi öncesinde gerekli bütün bakım işlemleri kısa sürede yapılmaktadır.

Mobil Araç Kiralamak Sorun Değil

Kiralama işlemi de oldukça kolaydır. Yapmanız gereken müşteri hizmetlerimizi aramaktır. En kısa sürede istediğiniz aracı adresinize ulaştırıyoruz. Günlük veya saatlik kiralama seçenekleriyle kiralanan mobil tuvaletler, istediğiniz zaman adresinize kısa süre ulaşmaktadır. Konya tuvalet kiralama elemanlarımız, aracın ve tuvaletlerin temizliği konusunda titizdir. Su depolarının doldurulması ve kanalizasyon sisteminin kontrolü gibi işlemler, rutin bir şekilde gerçekleşmektedir.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.