Kulis Karavan

Kulis Karavan

Kulis karavan satış ve kiralama hizmetleri ile organizasyonlarınızın sahne arkası konumunda ya da araştırma yaptığınız amaçlar doğrultusunda ihtiyaçlarınıza en uygun tasarımlarla kulis karavan hizmetleri için Mestem ile iletişime geçebilirsiniz.

6 kişilik yataktan buzdolabına, makyaj aynasından banyoya kadar birçok imkânı içinde barındıran ve ergonomik kulis karavan kiralama hizmetlerimiz ile müşterilerimize kolaylıklar sunuyoruz.

Kiralık Karavan Teknik Özellikleri

  • 6 kişilik yatak
  • Buzdolabı
  • Makyaj aynası
  • Banyo

Aynı zamanda kulis karavanları, açık alan organizasyonlarında, kutlamalarda, spor müsabakalarında, açılış törenlerinde, fuarlar ve kongrelerde, askeri tatbikatlar ve yağlı güreş müsabakalarında, tanıtım ve turne faaliyetlerinde, konserler ve festivallerde kullanabilirsiniz.

Kulis Karavan nedir?

Dizi veya film setlerinde sahne arkasında çekim hazırlıkların yapılmasını sağlamak yönetmenlerin karavan içerisinde toplantılarını yaptığı veya dinlenme alanı olarak kullandığı, senaristlerin senaryolarını yazdığı oyuncuların ise giyinmesi, dinlenmesini sağlamak amacıyla geliştirilen karavana kulis karavan adı verilir.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.