Toplum ihtiyaçlarına özel hizmetler vermek amacıyla kurulan Mestem Atık Yönetim Hizmetleri, yaşam kalitesine değer katmak için çalışmalarını sürdürmektedir. Her türlü açık alan organizasyonunda, kır düğünlerinde, VIP kutlamalarda ve sahne arkası çalışmalarda sunduğumuz hizmetler ihtiyaca göre çeşitlendirilmektedir.

Bursa’da kurulan Mestem Atık Yönetim Hizmetleri her zaman iyiye ulaşmayı hedefleyen, pazar payını artırmak için vizyoner bir yönetim sergileyen, müşterilerinin yanı sıra çalışanlarına da değer veren kurumsal bir şirkettir. Sürekli değişim anlayışına göre belirlediği kalite standartlarına uygun olarak çalışmalarını sürdüren firmamız, başarılı hizmetlerini en uygun fiyat politikaları ile birleştirmektedir.

Şirketimizin verdiği kiralık tuvalet ve duşa kabin hizmetleri, bakım ve onarım gibi işlemlerden kurtulmak anlamına gelmektedir. Sağlıklı ve hijyenik bir ortam sunan hizmetlerimiz, alanların verimli bir şekilde kullanılmasına imkân tanıyacaktır. Kiralık olarak sunulan hizmetlerimiz eşliğinde yükleme ve boşaltma gibi seçenekler sorun olmaktan çıkacaktır. Nakliye ve depolama giderlerinden kurtularak maliyetleriniz üzerinde avantajlar yakalamanızı sağlayacak olan şirketimiz, zaman konusunda da son derece titiz çalışmalar sergilemektedir.

Çabuk nakledilen ve kurulabilen ürünlerimiz, zamandan kazanç sağlanmasına yardımcı olmaktadır. Erkekler ve kadınlar için özel olarak hazırlanan bölümler, modüler kurulum özelliği ile kolay kullanım imkânı sunmaktadır. Piyasa taleplerine göre montajlı ve de monte ürün seçenekleri ile geniş bir yelpazeye sahip olan şirketimiz, kendi alanında en güvenilir hizmetleri vermek için yenilikçi bir anlayışa sahip olmak zorunda olduğunun bilincindedir.

Müşteri memnuniyetine odaklı olan hizmetlerimiz, çağdaş yönetim anlayışı ile zenginleştirilmektedir. Sektörde yaşanan gelişmeleri dünya teknolojileri ile paralel götürebilmek için niteliklerini ve hizmetlerini geliştirmeyi alışkanlık haline getiren şirketimiz kurumsal bir anlayış ile yönetilmektedir.