MALATYA MOBİL TUVALET

Mobil tuvalet hizmetlerinde sadece Malatya’nın değil tüm Türkiye’nin önde gelen firmaları arasında yer alıyoruz. Bu zamana kadar Malatya tuvalet kiralama hizmetini pek çok organizasyon ve pek çok iş için sağladık. Sahip olduğumuz bu deneyimlerin yanı sıra referanslarımız ile de iddialıyız.

Yenilikçi Fikirlere Önem Veriyoruz

Kiralık tuvalet hizmetlerimizde önem verdiğimiz yenilikçi fikirler her şeyden önce sizlerin beklentileri etrafında şekilleniyor. Bu bağlamda özellikle iş yerleri sık sık değişen müşterilerimizin taleplerini önemsiyor ve Malatya karavan tuvalet hizmetimizi sizlere takdim etmekten büyük bir memnuniyet duyuyoruz.

Karavan tuvalet hizmetimiz, aynı anda çok sayıda tuvaleti kullanıma sunma olanağı getirmekten çok daha fazlasını yapıyor. Bir arabayı bir yerden başka bir yere götürmek kadar kolay bir şekilde kiralık tuvaletlerin yerinin değiştirilmesini de sağlıyor. Ayrıca karavan tuvalet hizmetimizin standart kabin tipi tuvaletlerden daha yüksek standartlara sahip olduğunu da belirtmek isteriz.

Hijyen ve Sağlık Olmazsa Olmaz

Bizler Malatya seyyar tuvalet konusunda mevcut olan bütün izlenimleri ve ön yargıları kökten değiştirmek adına yola çıktık. Bu bağlamda kiralık tuvaletlerin hijyenik olmayan ve sağlıklı koşullardan uzak ortamlar olduğu gibi bir yanılgıya son veriyoruz.

Zira bu iki husus bizim faaliyete geçtiğimiz ilk günden bu yana asla taviz vermediklerimiz arasında ayrılmaz bir yere sahip. Müşterilerimizi önemsediğimizin bir göstergesi olarak da hijyenik ve sağlıklı koşulları görüyor, bu koşulların sizler lehine çok daha ileri taşınması adına hiçbir detayı ihmal etmiyoruz. Elbette bu koşulları sağlarken kar elde etme amacını da her daim geri planda tutuyoruz.

Sorunsuz Kullanımınız İçin

Kiralık tuvalet hizmetlerimizi size sunarken ürünlerimizin özellikle tesisat ve depolama parçalarını büyük bir özenle seçiyoruz. Bu sayede ürün kullanımı sırasında sizlerin en ufak bir mağduriyet dahi yaşamaması adına elimizden geleni yapmış oluyoruz. Üstelik ürünlerimizin bakımlarını da günü gününe ve eksiksiz gerçekleştiren bir firma olarak müşteri memnuniyetini mümkün olan en yüksek seviyeye taşımak adına her detayı düşünüyoruz. Elbette kullanımınız sırasındaki sorunlarınızla ilgili de her daim yanınızda olacağımızdan emin olabilirsiniz.

Kiralık Tuvalet Hizmetinde Neden Bizleri Tercih Etmelisiniz?

Bizleri tercih etmeniz adına pek çok sebep bulunuyor ancak Malatya mobil tuvalet hizmetlerinde bir adım öne çıktığımız pek çok nokta var.

Bunlar kısaca şu şekilde:

  • Ürün ve hizmetlerimizin her zaman için destekçisi ve takipçisiyiz.
  • Zamanlama konusuna çok önem veriyor, talep ettiğiniz hizmeti tam zamanında size sunuyoruz.
  • Hijyenik ve sağlıklı ortamlarda seyyar tuvalet hizmetleri sunmak birinci önceliğimiz.

En yüksek niteliklere sahip kiralık tuvalet hizmetini sizlere en makul fiyatlar üzerinden sağlamayı amaçlıyoruz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.