MANİSA MOBİL TUVALET

Şehzadeler diyarı Manisa’da düzenlenmek istenilen organizasyonlar için mobil tuvalet hizmetleri sağlıyoruz. Manisa mobil tuvalet hizmetlerimizle organizasyon katılımcılarının tuvalet ihtiyaçlarını karşılayarak katılımcılara ve organizasyonda görev alanlara ev konforunda tuvalet kullanma imkânı sunuyoruz. Şık tasarıma sahip özel tasarlanan mobil tuvaletlerimizi tüm organizasyon alanlarında konforlu bir şekilde kullanmak mümkündür. Mobil tuvaletlerimizde bulanan güneş enerjisi sistemleri ile sıcak su ve elektrik dahil tüm imkanları kullanımınıza sunuyoruz.

Karavan Tasarım Mobil Tuvalet

Özel olarak karavan sistemleri üzerine tasarlanan mobil tuvaletlerimiz tüm alanlarda rahatlıkla kullanıma uygundur. Manisa karavan tuvalet olanaklarımızı tüm etkinlikleriniz için belirleyeceğiniz yerlere ulaştırarak hijyenik ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz ortamları sağlıyoruz. Karavan sistemine sahip özel tasarım mobil tuvaletlerimizde bulunan su tankerleri ve özel atık depolama yerleriyle tuvaletler için gereken temiz ortamı sağlıyoruz. Bütün etkinliklerde ev ortamını aratmayan özelliklere sahip karavan tuvaletlerimizi kiralayarak katılımcıların ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.

Seyyar Tuvalet Kullanım Alanları

Manisa seyyar tuvalet hizmetlerimizin her türlü hava ve arazi koşulunda kullanıma uygun olması birçok etkinlik noktasında kullanılmasını sağlamaktadır.

Seyyar tuvaletlerin kullanıldığı alanlar arasından bazılarını şöyle sayabiliriz;

  • Şenlik alanları
  • Fuar alanları
  • Miting alanları
  • Konser alanları
  • Tanıtım alanlara

Kırsal alanda yapılan düğün, nişan, kına ve piknik tarzı etkinliklerde seyyar tuvalet hizmetlerimiz kullanılmaktadır.

Mobil Tuvalet Kiralama

Tuvalet herkesin ihtiyaç duyduğu yerler arasındadır. Günlük veya birkaç günlük tuvalet bulunmayan alanlarda yapılacak etkinlik ve organizasyonlarda bu büyük sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Çoğu zaman etkinlik veya organizasyon katılımcıları tuvalet sorunlarından dolayı alanı erken terk etmek veya hiç gelmeme yönünde karar almaktadır. Etkinlik alanlarına kısa sürede tuvalet inşa etmek de mümkün değildir. Manisa tuvalet kiralama hizmetlerimizi kullanarak bu tür alanlarda özel tasarım hijyenik koşulları sağlanmış tuvaletlere sahip olabilirsiniz.

Mobil Tuvalet Kiralama Avantajı

Mobil tuvalet kullanmak yeni tuvaletler inşa etmekten daha uygun maliyetlerdedir. Mobil tuvaletlerimizin sürekli temizlenmesi için personel bulunmaktadır. Mobil tuvaletlerimizde bulunan havalandırma sistemleri özel atık depolama alanları ile koku oluşumu engellenmektedir. Mobil tuvaletlerde bulunan su depoları sayesinde su sorunu yaşanmaz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.