KAHRAMANMARAŞ MOBİL TUVALET

Temizlik her zaman için sağlıklı yaşamın ilk önemli kuralıdır. Temiz ve sağlıklı tuvaletler, sağlıklı yaşamın gereklerinden biridir. Evlerde, fabrikalarda, imalathanelerde, spor tesislerinde ve birçok mekanda tuvalet zorunludur. Kahramanmaraş mobil tuvalet, kırda veya diğer kırsal kesimde, tuvalet ihtiyacının konforlu bir şekilde karşılanmasını sağlar.

Tuvaletin Olmadığı Yerde Sorun Nasıl Çözülür?

Evler, iş yerleri, fabrikalar ve diğer bütün mekanlar, tuvalet olmazsa olmazdır. Tuvaletin olmadığı yerde ise Kahramanmaraş karavan tuvalet, pratik ve etkili çözüm seçeneği olarak karşımıza çıkmaktadır. Açık hava konserleri, piknikler, konferanslar ve benzeri programlar, bu araçlar sayesinde kaliteli bir hale gelmektedir.

Söz Verilen Zamanda Adresinize Ulaşıyoruz

Temel atma törenleri, mitingler ve özel açılış programları, kalabalık insan topluluklarının katılımı ile gerçekleşmektedir. Bu kategoride sizin için en iyi çözüm seçeneği seyyar özelliğe sahip tuvaletlerdir. Bu araçları müşteri hizmetlerimizi aramak suretiyle temin edebilirsiniz. İstediğiniz saate randevu veren Kahramanmaraş seyyar tuvalet ekibimiz, aracı istediğiniz adrese ulaştırmaktadır.

Tüm Yurda Hizmet Veriyoruz

Firmamızın deneyimli ekibi, Türkiye’nin sınırları içerisinde yer alan bütün illere ve ilçelere hizmet vermeye devam etmektedir. Yurt içerisinde gerçekleştirilen ve tuvaletin ihtiyaç olduğu bütün programlara sorunsuz bir şekilde Wc hizmeti taşımaya devam ediyoruz. Her türlü mikrobun kol gezdiği ve hijyenin önemli olduğu tuvaletler, 7/24 hizmet sunmaya devam ediyor. Bu konuda firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz ve istediğiniz gibi rezervasyon işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Karavan Tipi Tuvaletlerin Genel Özellikleri

Kurulum sorunu olmayan ve pratik özellikleriyle wc ile ilgili sorunları kısa sürede çözüme kavuşturan firmamız, özel tasarımlı araçlarla hizmet vermektedir.

Karavan tipi tuvalet tasarımlarımızın genel özellikleri şu şekildedir:

  • Araçta taharet ve el temizliği için gerekli tesisat bulunmaktadır. Su tesisatının yanı sıra lavabo ve temizlik maddesi gibi gerekli şeyleri aracımızda bulabilirsiniz.
  • Koku oluşumunu engelleyen özel havalandırma sistemi, kullanıcının ihtiyacını sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmesi için özel tasarlanmıştır.

Hizmet kalitesini doğrudan etkileyen profesyonel tuvaletler, Kahramanmaraş tuvalet kiralama, diğer konular kadar önemli olan bir konudur. Firmamız, kiralama işlemlerinde güncel fiyat seçeneklerini tercih etmektedir.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.