MARDİN MOBİL TUVALET

Mobil tuvalet hizmetimizi uzun süredir pek çok iş ve organizasyonda sunduk. Bu durumun neticesinde sayısız olumlu referans elde ettik ve pek çok deneyim kazandık. Sizleri de mobil tuvalet hizmetlerimizdeki olumlu referanslarımız arasına eklemekten memnuniyet duyacağız.

Karavan Tuvalet Hizmetimiz

Firma olarak yenilikleri sizlere sağlamak ve bu yenilikler sayesinde sizlere çok daha yüksek standartlara sahip bir hizmet sunabilmek adına elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. İşte bu hizmetlerimizden bir tanesi de müşterilerimiz tarafından da sıklıkla takdir edilen karavan tuvalet hizmeti. Mardin karavan tuvalet hizmetleri kapsamında öncelikle sizlerin iş sahalarının sık sık değişmesi durumlarına karşı en makul çözümü sunuyoruz. Aynı zamanda karavan tuvalet hizmetleri sayesinde birden fazla tuvaleti tek bir araç bünyesinde kullanmanızı da sağlıyoruz.

Müşteri Memnuniyeti Adına Hijyen ve Sağlık

Firmamızın en çok önem verdiği hususların başında müşterilerinin memnuniyeti geliyor. Müşteri memnuniyeti dendiği zaman da elbette olmazsa olmaz hususlar arasında hijyen ve sağlık geliyor. Müşterilerimizin Mardin seyyar tuvalet hizmetleri konusunda bu iki hususta sayısız ön yargısı bulunuyor. Bu ön yargılar edinilmiş olan olumsuz deneyimler doğrultusunda yanlış olmamakla beraber bizimle değişiyor. Zira asla taviz vermeyeceğimiz hijyen koşulları ile müşterilerimizin sağlığı bizi sadece Mardin ve çevresinde değil tüm Türkiye’de bir numaralı kiralık tuvalet firması yapıyor.

Günü Gününe Gerçekleştirilen Bakımlar

Müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak adına gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan bir tanesi de ürün ve hizmetlerimizin bakımlarını günü gününe gerçekleştirmek. Bu sayede hizmeti bizlerden temin ettiğini müddetçe en ufak bir arıza ya da kullanım sorunu söz konusu olmuyor. Ayrıca ürünlerimizin tesisat ve depolama alanlarını da her daim en kaliteli olanlar arasından seçiyoruz. Son olarak tüm kiralık tuvalet ürünlerimizi uzman ekibimiz ile sizlere teslim ediyor hatta kurulumunu da bizzat uzman ekibimizle gerçekleştiriyoruz. Elbette bu hizmeti bizlerden almaya devam ettiğiniz sürece yaşadığınız her türlü sorunla da yakından ilgileniyoruz.

Firmamızı Tercih Etmek Adına Sebepleriniz Nelerdir?

Neden bizi tercih etmeniz gerektiği konusunda söyleyebileceğimiz pek çok şey var.

Ancak bunlar içerisinde başlıcaları şu şekilde ifade edilmeli:

  • Uzman ekibimiz ile Mardin tuvalet kiralama hizmetini sizlere sıfır sorunla sunuyoruz
  • Fiyat ve fayda dengesi yönünden en iyi Mardin mobil tuvalet hizmeti bizde
  • Hijyen ve sağlıktan hiçbir zaman taviz vermiyoruz
  • Pek çok iş sahasında hizmet vermiş bir firma olarak deneyimlerimize güveniyoruz

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.