MERSİN MOBİL TUVALET

Tuvalet, duş ve su gibi doğal ihtiyaçların karşılanması gerektiği yerler de tuvalet ve lavabo içeren mobil tuvaletleri kiralamak çok daha uygundur. Tuvalet olmayan veya yapılması mümkün olmayan alanlarda genellikle mobil tuvalet daha fazla tercih edilebilir. Büyük bir kalabalık için geçici bir banyo düzenine ihtiyacınız varsa, prefabrik tuvaletlerimiz mükemmel bir seçenektir.

Mobil tuvalet seyyar, paravan, karavan tuvalet olarak genellikle satılır. Mersin mobil tuvalet firması olarak müşterilerimizin istediği ölçüler de üreterek hizmete sunmaktayız. Kalabalık bir arkadaş grubu veya aile üyeleri için bir toplantı düzenliyorsanız ve tek bir kapalı banyo için bekleme süresini ortadan kaldırmak istiyorsanız, prefabrik bir wc tuvalet kiralamayı düşünebilirsiniz.

Karavan Tuvalet

Sinema, dizi, belgesel, filmi ve fotoğraf çekimleri, konserler, tanıtım ve turne faaliyetleri alanın da karavan kiralaması yapılarak mobil tuvalet tercih edilir. Mersin karavan tuvalet kiralamanın oldukça fazla avantajları da bulunur.

  • Tuvaletin 2 ayrı girişi bulunur.
  • Erkek tarafında 2 adet alafranga tuvalet, 2 adet pisuar ve 1 adet de lavabo bulunmaktadır.
  • Kadın tarafında ise 2 adet alafranga tuvalet ve 1 adet lavabo bulunur.
  • Temiz su ve atık su haznesi mevcuttur.
  • Bu nedenle karavan tuvalet tercihi daha sıklıkla olur.

Mobil Tuvalet Nedir?

Mobil tuvalet polietilen maddesinden üretilip yapılan ve tuvalet ihtiyacının karşılandığı taşınabilir kabinlerdir. Polietilen maddesinden üretildiği için de oldukça hafif ve taşınabilir ürünlerdir. Mobil tuvaletlerin avantajı ise pis su ve temiz su depolarının olduğu ayrı ayrı olan bir lavabo bulunur.

Öte yandan mobil prefabrik tuvaletler, kanalizasyon kokusunun önlenmesi için, sıvı ve katının birbirine karışmasının sonucu olduğundan hareketle özel sistemlere sahiptir. Aynı zamanda alaturka ve alafranga tuvalet çeşitleri de bulunmaktadır. Engelli tuvaleti olarak da ayrıca tercih de bulunabilirsiniz. Mersin seyyar tuvalet de dışarı da çok tercih edilen bir üründür.

Fakat belki de en çarpıcı olanı, işçilerin ve halkın artık el yıkamayı çok daha ciddiye almasıdır. Salgından önce, birinin portatif tuvalet kiralaması, ancak el yıkama olanaklarını reddetmesi yaygındı. Artık durum böyle değildir.

Ayrıca artan hizmet talepleri ve müşterilerin, üniteleri daha sık silerek temiz tutmaya yardımcı olma isteklerini görüyoruz. Sektörümüzdeki üreticiler, yeterli dezenfektan üretmek ve talebi karşılamak için yeterli el yıkama ekipmanı oluşturmak için gece gündüz çalışıyor.

Mobil Tuvaletler Hangi Etkinliklerde Tercih Edilir?

Konser ve piknik etkinlikleri gibi yerler de merkeze uzak olması tuvaletin yetersiz olduğu alanlarda tercih edilir. Katılımcı sayısına ve alan büyüklüğüne göre mobil tuvalet tercihi yapılır. Piknik organizasyonlarınız da ise açık alanda tuvalet imkanının olmadığı etkinliklerde seyyar tuvalet tercih edilir.

Piknik alanınız için temin edilen ve oldukça hijyenik mobil tuvaletler ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Seyyar tuvalet ise istenilen her yere taşınabilir. Üzerinde bulunan su deposu sayesinde, şebeke suyu olmayan alanlarda da hijyenik kullanım alan imkanına sahiptir. Mersin tuvalet kiralama olarak her zaman en iyi alanda hizmet vermekteyiz.

Müşterilerimize eşsiz hizmet ve güvenilirlik sağlamak için çalışıyoruz. Anamur, Aydıncık, Bozyazı Çamlıyayla Erdemli Gülnar Mut Silifke gibi ilçelerde bir sonraki ticari inşaat işiniz, ev tadilat projeniz, aile toplantınız veya özel etkinliğiniz için temiz ve uygun fiyatlı prefabrik tuvalet ve mobil konteyner tuvalet wc sağlayabiliriz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.