MERSİN MOBİL TUVALET

Tuvalet, duş ve su gibi doğal ihtiyaçların karşılanması gerektiği yerler de tuvalet ve lavabo içeren mobil tuvaletleri kiralamak çok daha uygun. Tuvalet olmayan veya yapılması mümkün olmayan alanlarda genellikle mobil tuvalet daha fazla tercih edilebilir.

Mobil tuvalet seyyar, paravan, karavan tuvalet olarak genellikle satılır. Mersin mobil tuvalet firması olarak müşterilerimizin istediği ölçüler de üreterek hizmete sunmaktayız.

Karavan Tuvalet

Sinema, dizi, belgesel, filmi ve fotoğraf çekimleri, konserler, tanıtım ve turne faaliyetleri alanın da karavan kiralaması yapılarak mobil tuvalet tercih edilir. Mersin karavan tuvalet kiralamanın oldukça fazla avantajları da bulunur.

  • Tuvaletin 2 ayrı giriş bulunur.
  • Erkek tarafında 2 adet alafranga tuvalet, 2 adet pisuar ve 1 adet de lavabo bulunmaktadır.
  • Kadın tarafında ise 2 adet alafranga tuvalet ve 1 adet lavabo bulunur.
  • Temiz su ve atık su haznesi mevcuttur.

Bu nedenle karavan tuvalet tercihi daha sıklıkla olur.

Mobil Tuvalet Nedir?

Mobil tuvalet polietilen maddesinden üretilip yapılan ve tuvalet ihtiyacının karşılandığı taşınabilir kabinlerdir. Polietilen maddesinden üretildiği için de oldukça hafif ve taşınabilir ürünlerdir. Mobil tuvaletlerin avantajı ise pis su ve temiz su depolarının olduğu ayrı ayrı olan bir lavabo bulunur. Aynı zamanda alaturka ve alafranga tuvalet çeşitleri de bulunmaktadır. Engelli tuvaleti olarak ta ayrıca tercih de bulunabilirsiniz. Mersin seyyar tuvalet de dışarı da çok tercih edilen bir üründür.

Mobil Tuvaletler Hangi Etkinliklerde Tercih Edilir?

Konser ve piknik etkinlikleri gibi yerler de merkeze uzak olması tuvaletin yetersiz olduğu alanlarda tercih edilir. Katılımcı sayısına ve alan büyüklüğüne göre mobil tuvalet tercihi yapılır. Piknik organizasyonlarınız da ise açık alanda tuvalet imkanının olmadığı etkinliklerde seyyar tuvalet tercih edilir.

Piknik alanınız için temin edilen ve oldukça hijyenik mobil tuvaletler ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Seyyar tuvalet ise istenilen her yere taşınabilir. Üzerinde bulunan su deposu sayesinde, şebeke suyu olmayan alanlarda da hijyenik kullanım alan imkanına sahiptir. Mersin tuvalet kiralama olarak her zaman en iyi alanda hizmet vermekteyiz.

İnsanoğlunun günlük hayatındaki en büyük ihtiyacı tuvalet ihtiyacıdır. Firmamız, insanların bulunduğu tüm alanlarda kullanılabilecek mobil tuvalet hizmetleri vermektedir. Erzincan mobil tuvalet hizmetlerimiz ile modern sistemlerimiz sayesinde çevre temizliğine önem veriyor ve insanların ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Kamu ve özel kuruluşların talepleri üzerine mobil tuvalet hizmetlerimizi, ihtiyaç duyulan yerlere uygun fiyat seçenekleri ile sunuyoruz.

Karavan Tuvalet

Erzincan karavan tuvalet hizmetlerimiz daha çok özel organizasyon alanları için talep edilmektedir. Firmamız ile iletişime geçen kuruluşlara, organizasyona katılması beklenen kişi sayısına göre bir ya da birden fazla karavan tuvalet seçeneği öneriyoruz. Turne, film çekimi, fuar, kongre, konser gibi tüm açık hava organizasyonları için bu hizmetlerimizi sunuyoruz.

Karavan tuvalet sistemlerimiz şu şekildedir;

  • Erkek ve bayan tuvalet bölümleri ayrı ayrıdır.
  • Erkek bölümünde, 2 alafranga, 2 adet pisuar ve 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Bayan bölümünde 2 adet alafranga tuvalet, 1 adet lavabo yer alıyor.
  • Klima sistemi bulunmaktadır.
  • Temiz su ve atık su hazneleri ayrı ayrı mevcuttur.

Yapılacak olan organizasyon yapısına göre kullanılacak olan karavan tuvalet sayısı belirlenebiliyor.

Seyyar Tuvalet

Mobil tuvalet kabinlerimiz seyyar olarak kullanılabilmekte ve ihtiyaç hissedilen her yere kolaylıkla yerleştirilebilmektedir. Erzincan seyyar tuvalet taleplerine hemen cevap veriyor, talep eden kuruluşun belirlediği süre boyunca seyyar tuvalet sistemlerimizi kiralamalarını sağlıyoruz. Seyyar tuvaletlerin bakım ve temizlikleri periyodik olarak tarafımızdan yapıldığı için koku oluşturmamakta ve hijyene önem verilmektedir.

Kiralama Hizmetleri

Firmamız mobil tuvalet sistemlerinin hem satışı hem de kiralama hizmetlerini sunuyor. Erzincan tuvalet kiralama hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler kiralama yöntemi ile daha az maliyetle hizmetlerimi alabiliyorlar. Kiralama yaptığınızda da tuvaletlerin bakımı, su taşıma, temizliği gibi tüm hizmetleri firmamız üzerinden alabiliyorsunuz.

Ürün Özelliklerimiz

Erzincan için sunduğumuz hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, tüm mobil tuvalet sistemlerimizi inceleyerek, karavan ya da seyyar mobil tuvaletlerimizi satın alabilir ya da kiralayabilirler. Ürünlerimiz özellikleri arasında, rahat kullanım, ikişer adet bayan ve erkek tuvalet sistemleri, spilt klima, temiz su tankı, müzik yayını gibi özellikler yer almaktadır.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.