MERSİN MOBİL TUVALET

Tuvalet, duş ve su gibi doğal ihtiyaçların karşılanması gerektiği yerler de tuvalet ve lavabo içeren mobil tuvaletleri kiralamak çok daha uygun. Tuvalet olmayan veya yapılması mümkün olmayan alanlarda genellikle mobil tuvalet daha fazla tercih edilebilir.

Mobil tuvalet seyyar, paravan, karavan tuvalet olarak genellikle satılır. Mersin mobil tuvalet firması olarak müşterilerimizin istediği ölçüler de üreterek hizmete sunmaktayız.

Karavan Tuvalet

Sinema, dizi, belgesel, filmi ve fotoğraf çekimleri, konserler, tanıtım ve turne faaliyetleri alanın da karavan kiralaması yapılarak mobil tuvalet tercih edilir. Mersin karavan tuvalet kiralamanın oldukça fazla avantajları da bulunur.

  • Tuvaletin 2 ayrı giriş bulunur.
  • Erkek tarafında 2 adet alafranga tuvalet, 2 adet pisuar ve 1 adet de lavabo bulunmaktadır.
  • Kadın tarafında ise 2 adet alafranga tuvalet ve 1 adet lavabo bulunur.
  • Temiz su ve atık su haznesi mevcuttur.

Bu nedenle karavan tuvalet tercihi daha sıklıkla olur.

Mobil Tuvalet Nedir?

Mobil tuvalet polietilen maddesinden üretilip yapılan ve tuvalet ihtiyacının karşılandığı taşınabilir kabinlerdir. Polietilen maddesinden üretildiği için de oldukça hafif ve taşınabilir ürünlerdir. Mobil tuvaletlerin avantajı ise pis su ve temiz su depolarının olduğu ayrı ayrı olan bir lavabo bulunur. Aynı zamanda alaturka ve alafranga tuvalet çeşitleri de bulunmaktadır. Engelli tuvaleti olarak ta ayrıca tercih de bulunabilirsiniz. Mersin seyyar tuvalet de dışarı da çok tercih edilen bir üründür.

Mobil Tuvaletler Hangi Etkinliklerde Tercih Edilir?

Konser ve piknik etkinlikleri gibi yerler de merkeze uzak olması tuvaletin yetersiz olduğu alanlarda tercih edilir. Katılımcı sayısına ve alan büyüklüğüne göre mobil tuvalet tercihi yapılır. Piknik organizasyonlarınız da ise açık alanda tuvalet imkanının olmadığı etkinliklerde seyyar tuvalet tercih edilir.

Piknik alanınız için temin edilen ve oldukça hijyenik mobil tuvaletler ihtiyaçlarınızı da karşılayabilirsiniz. Seyyar tuvalet ise istenilen her yere taşınabilir. Üzerinde bulunan su deposu sayesinde, şebeke suyu olmayan alanlarda da hijyenik kullanım alan imkanına sahiptir. Mersin tuvalet kiralama olarak her zaman en iyi alanda hizmet vermekteyiz.

img-gallery24

E kataloğumuzu indirerek firmamız hakkında detaylı bilgi alabilir, ürün portföyümüzü inceleyebilirsiniz.