İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859




  Mobil Tuvalet Kiralama hangi avantajı sağlar?

  Mobil Hizmetler

  Tuvalet Kiralama

  Tuvalet kiralama, açık alanların kullanılmasını gerektiren organizasyonlar sırasında ihtiyaç duyulan bir hizmettir. Aynı zamanda yapımı devam eden inşaatlarda ve insanların yoğun ilgi gösterdiği kamp ve piknik alanlarında da tuvalete ihtiyaç vardır. Bazı yerlerde eski dönemlerde yapılmış fakat zamanla bakımsızlıktan ve kirlilikten kullanılamaz hale gelmiş tuvaletler vardır. Bunları kullanmak, sağlık açısından son derece tehlikelidir. Bu nedenle açık alanlar için hem kalitesiyle hem de hijyenik yapısıyla göz dolduran mobil tuvaletler tercih edilmelidir.

  Tuvalet Kiralamanın Sağladığı Faydalar

  Tuvalet kiralamanın; çevre ve insan sağlığına çok sayıda olumlu katkısı vardır. İnsanların istedikleri her an kişisel ihtiyaçlarını giderebilecekleri bir alana sahip olması, çevrede meydana gelmesi muhtemel ciddi bir kirliliğin önüne geçer. Mobil tuvaletlerin el hijyenini sağlayan alanlara da sahip olması, bulaşıcı hastalıkların yayılmasını önleyerek kalabalık ortamlarda fayda sağlar. Tüm bunların yanı sıra bir de maliyet ve su tasarrufu avantajı vardır.

  Kanalizasyon ve gider bağlantısına ihtiyaç olmadığı için bu amaçla bir harcama yapılmasına da gerek kalmaz. Su miktarı, herkes için yeterli kapasitede olduğu için gereğinden fazla harcama yapılmaz. Mobil WC kiralama hizmetinde kabinlerin dezenfeksiyon ve temizlik işlemleri, Mestem sorumluluğundadır.

  Tuvalet Kiralama Fiyatları

  Seyyar tuvalet kiralama fiyatları, ürün ve özelliklere göre farklılaşır. Kabin tipinde olan ürünlerin yanı sıra karavan ve prefabrik seçenekleri de vardır. Engelliler için konfor sağlayan kabinler, muhakkak her organizasyon alanında bulunmalıdır. Mestem, size her zaman uygun fiyatlarla kiralama hizmeti vererek organizasyonlarınızın daha başarılı geçmesine destek olur. Tasarımsal özellikleri ile de kaliteyi yansıtan mobil tuvaletlerden istediğiniz sayıda kiralayabilir ve dilediğiniz süre boyunca kullanabilirsiniz. Kolayca kurulan ve normal bir tuvaletten farksız olan bu hijyenik ürünlere sahip olmak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Yorum Yap