İletişim için +90 850 302 5859 veya info@mestem.com.tr

MESTEM ATIK YÖNETİMİ

Hüdavendigar Mh. Çınar Sk. No:19/C Osmangazi/BURSA

E: info@mestem.com.tr
T: +90 (224) 909 0859
  Mobil Tuvalet Nedir?

  Mobil Hizmetler

  Mobil Tuvalet Nedir?

  Korona salgını 2020 yılında hayatımıza girerek çok fazla değişikliğe yol açtı. Bu değişikliklerden biri de insanların zaman geçirmek için artık daha sık bir şekilde açık alanları tercih etmesidir. Açık havada mikropların daha zor yayılması sayesinde insanlar virüslerden korunmaktadır. Bu durum mobil tuvalet kullanımını zaruri hale getirmiş ve bu ürüne olan talebin artmasına yol açmıştır. İnsanlar eğer açık alanlarda tuvalet ihtiyacını hijyenik bir şekilde gideremezse virüs ve bakterilere karşı savunmasız kalabilir. Böyle bir sorunla karşılaşmamak için uygun olan her noktada ve yeterli sayıda mobil tuvalet kullanılmalıdır.

  Mobil Tuvalet Nerelerde Kullanılır?

  Mobil tuvalet, açık havada bulunan ve düz bir zemine sahip olan her noktada kullanılabilir. Kullanılan alanda herhangi bir kanalizasyon bağlantısı yapılmasına ya da dışarıdan temiz su tedarik edilmesine gerek yoktur. Seyyar tuvalet modelleri geniş su tankları sayesinde hem atık suyu hem de temiz suyu depolar. Temiz suyun ölçülü bir şekilde kullanılması için lavabolar ayak pompası vasıtasıyla çalışır. Kullanım alanlarının doğal yapısını bozmamak adına seyyar tuvaletler farklı renklerde olacak şekilde tasarlanır. Firmamız, sizin için yetkili kuruluşlardan sertifikalı ürünler üretir. Bunun anlamı tüm ürünlerimizin gerekli kalite standartlarına riayet edilerek üretildiğidir.

  Mobil Tuvalet Özellikleri Nelerdir?

  Sürekli açık alanlarda kullanılacak olan mobil WC modellerinin belirli özelliklere sahip olması önemlidir. Bu özellikler şu şekilde sıralanabilir:

  • Kaliteli bir dış tasarım
  • İç kısımda hijyen malzemelerini koymak için uygun alanlar
  • İç kısımda kullanıcılar için rahat hareket edebilecekleri bir alan
  • İklim koşullarına dayanıklılık
  • Geniş kapasiteli su tankı

  Tüm bu özellikler, firmamız tarafından üretilen ürünlerde bulunmaktadır. Dayanıklı yapıda olan ürünler, mahremiyet açısından da uygun özelliklere sahiptir. Kullanımda olan tuvaletlere başka kişilerin girememesi için kapılarda kilit sistemi bulunur.

  Mobil Tuvalet Kiralamak İçin Ne Yapmak Gerekir?

  Mobil WC kiralama hizmetinden yararlanmak için hemen bizimle iletişime geçmelisiniz. Uygun fiyatlı hizmetimiz sayesinde konser, festival gibi organizasyonları düzenlemek kolaylaşır. Aynı zamanda çevre kirliliğine sebep olacak durumların önüne geçilir. Hemen bize ulaşın ve istediğiniz mobil tuvalet modelinden istediğiniz sayıda kiralayın.

  Mobil Tuvalet Kiralama

  Mobil tuvalet denilince bir yerden bir yere kolayca taşınabilen ve açık alanlarda rahatlıkla kullanılabilen ürünler akla gelir. Açık alanlarda vakit geçiren insanların aklına sıklıkla takılan konulardan biri tuvalet ihtiyacının nasıl karşılanacağıdır. Özellikle çocuklu aileler, pikniğe ya da herhangi bir etkinliğe giderken bu konuyu etraflıca düşünür. Mobil tuvalet sistemleri, insanların kafasına takılan bu durumu dert olmaktan çıkarır. Piknik yaparken size yakın bir noktada yer alan mobil tuvalet kabini sayesinde dilediğiniz gibi açık havada vakit geçirebilirsiniz. Bu kabinler hem güvenli hem de rahat bir şekilde kullanım olanağı sunar. Güvenlik, kapı üzerinde bulunan kilit vasıtasıyla sağlanır. İçeriden kilitlenen kapısı sayesinde kabinde bulunduğunuz süre boyunca kimse sizi rahatsız edemez.

  Mobil Tuvalet Kiralama Hizmetine Neden İhtiyaç Duyulur?

  Mobil tuvalet kiralama ihtiyacını artıran nedenlerin başında festival ve konser gibi etkinliklere halkın yoğun bir katılım göstermesi gelir. Çok sayıda kişi aynı anda bir arada bulununca tuvalet için özel bir alan oluşturmak gerekir. Böyle zamanlarda mobil tuvaletler üzerine kadın ve erkek kullanımına uygun olduğuna yönelik işaretler koyulur. Polieliten malzemeden üretilen ürünler yanmaz ve kırılmaz bir yapıya sahiptir. Bu sayede herhangi bir yangın anında kullanıcıların hayatı riske girmez. Her zaman dayanıklılığını koruyan ürünler devrilmeden bulundukları alanda sabit bir şekilde durmaya devam eder.

  Mobil Tuvalet Kiralamada Kullanılan Ürünler Nasıldır?

  Ürünlerin dış tasarımında mevcut olan üstün tasarım, iç kısımlarda da söz konusudur. İç kısımda bulunan tüm malzemeler, yüksek dayanıklı yapısı sayesinde olumsuz durumlardan etkilenmez. Tuvalet kağıdı dispenseri, sabunluk gibi malzemeler her zaman yeterli miktarda kullanıcılara sunulduğu için hijyen anlamında herhangi bir sıkıntı ortaya çıkmaz. Polieliten malzemenin getirdiği dayanıklılık sayesinde kar yağışı, rüzgâr ve yağmur gibi durumlarda olumsuz bir etki ortaya çıkmaz. Mobil tuvaletlere alternatif olarak karavan tipi modeller ya da konteyner şeklinde olanlar da tercih edilebilir. Firmamız tüm ürünlerinde yüksek kalite ve profesyonel destek vadeder. Bu sayede kullanım süreci her zaman sorunsuz bir şekilde tamamlanır. Mobil tuvalet konusunda destek almak için hemen bize ulaşabilirsiniz.

  Yorum Yap